abanye

Ikhaya » imikhiqizo » Amathuluzi Fibre » abanye

  • img / tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

I-TK-32 Bare Fibre Reel

Xhumana nathi
  • Ukucaciswa
  • Uphenyo
  • Play

I-fiber-mode eyodwa yemodi eyodwa

Amaza amancane amancane,ahambisane ne-G.657A noma i-G.652D ejwayelekile

Inani elincane le-attenuation

Ilungele noma iyiphi indawo ye-testiong yendawo

Uhlobo Fibre G.652D / G.657A
Material I-SR Polypropylene
Ithempelesha yokusebenzela -40℃ kuya 55 ℃
Ukulahleka Okujwayelekile <0.35dB / km @ 1310nm
ubude 1km,2km,3km,4km noma ngokwezifiso


Xhumana nathi
Idatha & Ibhukwana

I-TK-32 Bare Fibre Reel.pdf

Isitifiketi