Umthombo wokukhanya wokukhanya

Ikhaya » imikhiqizo » Isilinganiso Nesilinganiso » Umthombo wokukhanya wokukhanya

  • img / optical_laser_source_aos210.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113253_464.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113306_869.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113320_843.jpg

Umthombo we-Optical Laser AOS210

Ma waveum wavelength angafika ku 5 yamaza(ama-multimode amabili, amathathu singlemode) emachwebeni amabili okukhipha. Faka futhi "Ikhubaza i-Wavelength" umsebenzi, uma kungenasidingo se-wavelength ethile, kufanele usethe i-wavelength in "quotE" isimo. Ukusebenza ne-OPM AOP110, izoshintsha ama-wavelength ngokuzenzakalelayo kuwo wonke 9 imizuzwana.

Xhumana nathi
  • Ukucaciswa
  • Ukuhlela Ulwazi
  • Uphenyo
  • Play

2~ 5 wavelengths + I-VFL

Faka umbala LCD

Amandla wokukhipha Angalungiswa

Ikhubaza i-Wavelength       

Ukuzinza okuphezulu, Isengezo esakhelwe ngaphakathi

270Hz, 1kHz, 2Ukukhishwa kokulinganisa kwe-KHz

Wakhelwe ku-VFL (ozikhethela)

CE, Isitifiketi se-FDA

Ukuguquguquka kwe-wave wavethth nge-ID ye-Wave, sebenza ne-TriBrer OPM AOP110

Iwaranti yonyaka owodwa kanye nesikhawu sokuncishiswa kwekholi yeminyaka emithathu

Model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

wavelength(NM)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Ukuzinza *

±0.05dB / 1 ihora; ±0.dBB / 8 amahora

Amandla Okukhipha 

> - 6dBm @ 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm / > -10 dBm @ 850nm / 1300nm

Ukushintshanisa

270Hz, 1KHz, 2kHz

Isixhumi

I-FC / PC (noma ngokwezifiso)

Auto Power Valiwe

Akukho kusebenza ngaphakathi 10 amaminithi (kungakhanselwa), Amandla webhethri aphansi

Yakha eVFL (Akuphoqelekile)

1mW noma 10mW noma wenze ngezifiso

I-ID ye-Wave

Yebo

Ukushaja Ibhethri  

Yebo

Isikhathi sokusebenza

Phezulu 16 amahora

Ukunikezwa kwamandla kagesi

AA * 3 amabhethri noma i-adaptha yamandla ka-AC / DC

*  Ngemuva 5 ukufudumala imizuzu, 20±3℃, CW, Isixhumi se-FC, nge-optic isolator

LCD

Faka umbala LCD 

Ukuguquguquka kwe-wave wavethth nge-ID ye-Wave  Yebo, auto wavelength shifting 
Ikhubaza i-Wavelength       Yebo
Amandla wokukhipha Angalungiswa Yebo   

 

Usayizi(H * W * D) 

170mm * 97mm * 38mm

Khombisa Ububanzi Cishe zingama-380g
Izinga Lokushisa   -20 -- +60°C, < 90%RH
Ithempelesha yokusebenzela -10 -- +50°C, < 90%RH

I-AOS210-X-XX

Model

I-VFL

I-AOS210-M3M8             = 850 / 1300nm Blank = N / A
I-AOS210-S3S5              = 1310 / 1550nm V01 = 1mw
I-AOS210-S3S4S5          = 1310 / 1490-1550nm V10 = 10mw
I-AOS210-S3S5S6          = 1310/1550 / 1625nm  
I-AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310 / 1550nm  
I-AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490 / 1550nm  
I-AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550 / 1625nm  
Standard
  • Isikhwama sokuthwala  


  • Isitifiketi sokulinganisa


  • Manual

  • Iphakethe ibhokisi

Akuphoqelekile

  • I-adaptha ye-AC / DC

Xhumana nathi
totop