OTDR

uy » Mahsulotlar » OTDR

  • img / tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 tolali ishga tushirish kabeli

&tirnoq;Audio Fiber Cable Detector simi urish orqali maqsadli tolali kabelni osonlikcha topishga yordam beradi. Taqillatganda, to'lqin shaklining o'zgarishini topishingiz mumkin
va eshiting ""taqillatmoqda"" eshitish vositasi otirnoqi ovoz."

Biz bilan bog'lanish
  • spetsifikatsiyasi
  • so'rov
  • Yuklashlar

To'liq spektrli bitta tartibli tolalar

Kichik makrobending radiusi,G.657A yoki G.652D standartlariga mos keladi

Kichkina eskirish qiymati

Har qanday optik sinov muhitiga mos keladi

Uzunlik x Kenglik x Balandlik

27.5 x 15.3 x 7.6 sm

Fiber turi

G.652D / G.657A

Ulagich turi

FC / SC / LC tanlab olinadi

Polishing turi

APC / UPC tanlab olinadi

ashyo

SR polipropilen

rang

sariq

vazn

1kg(to'plam quyidagilarni o'z ichiga oladi )

operatsion harorati

-40° Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=uz&sl=en&tk=530390.926822 from this server. That’s all we know. °C

Oddiy yo'qotish

<0.5dB @ 1310nm uchun 1000 metr

FLCX-X-X / X-X / X

Misol: FLC10-SM-SC / UPC-LC / APC

Biz bilan bog'lanish
Ma'lumotlar jadvali & Qo'llanma

TK-33 tolali ishga tushirish kabeli.pdf

guvohnoma