PON Güç Ölçer

Ev » Ürün:% s » Test ve Ölçüm » PON Güç Ölçer

  • img/pon_power_meter_aof500-35.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100150_935.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100205_668.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100220_142.jpg

PON Güç Ölçer AOF500

AOF500 PON power meter is designed for PON network testing. It can test and display 1310nm, 1490nm, 1550nm wavelengths in one time, and can detect 1310nm burst signal.

Bize Ulaşın
  • Şartname
  • Sipariş Bilgileri
  • Sorgu
  • İndirilenler

PON ağ testi için

Çevrimiçi ölçümü destekleyin

Ölçümden geçmek

BAŞARILI/BAŞARISIZ işleviyle hızlı değerlendirme

Görüntülemek 1310/1490/1550 tek ekranda sonuç

Ölçek 3 dalga boyları ayrı ayrı ve aynı anda

Bir yıllık garanti ve Üç yıllık önerilen kalibrasyon aralığı

modeli

AOF500           AOF500-V10              AOF500T                  AOF500C

Ölçüm aralığı(dBm)

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 50 dBm

Kayıptan Geçmek

< 1.5 dB

Kesinlik *   

± 0.2 dB (patlama sinyali:± 0.5dB)

Eşik setleri

10

Veri depolama

1000

bağlayıcı

SC/UPC ( veya özelleştir )

OPM Modülü

 NO                      HAYIR                     +8~-70dBm             +26~-50dBm

VFL Modülü

 NO                     10mW                       NO                           HAYIR

Otomatik Kapanma

içinde işlem yok 10 dakika (iptal edilebilir), Düşük pil enerjisi

Pil şarjı

Evet

PC'ye Bağlan Optional function
Çalışma Süresi Üstünde 36 saatler
Güç kaynağı 3* AA piller veya AC/DC güç kaynağı adaptörü(220VAC, 50Hz.)

* 20 yaşında±3℃,  SC/UPC konektörlü, -10dBm

Boyut(Y*G*D)

190mm * 90 mm * 40mm

Ağırlık hakkında   450G
Depolama sıcaklığı -20 -- +60°C, 0 -- 90%sağdan
Çalışma sıcaklığı -10 -- +50°C, 0 -- 90%sağdan

AOF500X-XX-XX

modeli                                                                                     PC connection               bağlayıcı

AOF500        = PON Güç Ölçer                                            U = PC Connection        SCA=SC/APC

AOF500T      = PON Güç Ölçer + OPM(+8~ -70dBm)           Boş = Yok                  SCU=SC/UPC              

AOF500C      = PON Güç Ölçer + OPM(+26~ -50dBm)

AOF500-V10= PON Power Meter + 10mW VFL

Örnek: AOF500-SCA, AOF500-V10-U-SCU

Standart
  • taşıma çantası  


  • Kalibrasyon sertifikası


  • Manuel

  • ambalaj kutusu

İsteğe bağlı
  • AC/DC adaptörü


  • CD 

Bizimle iletişime geçin
Veri sayfası & Kılavuz

AOF500 PON OPM manual.pdf

AOF500 PON OPM.pdf

sertifika