Optik Değişken Zayıflatıcı

Ev » Ürün:% s » Test ve Ölçüm » Optik Değişken Zayıflatıcı

  • img/optical_variable_attenuator_digital_eva50-24.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723163921_391.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723163935_725.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723163948_530.jpg

Optik Değişken Zayıflatıcı (Dijital) EVA50

Rugged and compact design, EVA50 is designed to help

Bize Ulaşın
  • Şartname
  • Sipariş Bilgileri
  • Sorgu
  • İndirilenler

Most compact and rugged portable attenuator on the market

Three wavelengths: 1310nm / 1490nm / 1550nm

Different attenuator range, 40dB, 60dB or 80dB

Can save current value as reference

Can save 10 tracks attenuation value

Memorize the value after instruments shut down

Energy save mode

Bir yıllık garanti ve Üç yıllık önerilen kalibrasyon aralığı

modeli

EVA50-40

EVA50-60

EVA50-80

Attenuating Range

40 dB (SM)

60 dB (SM)

80 dB (SM)

Kalibre Edilmiş Dalga Boyları

1310nm / 1490nm / 1550nm

Fiber Mode

SM

Attenuating Mode

Dijital

Ekran Çözme Gücü

0.1dB

Görüntülemek

LCD, 128*64

Max Input Power

+ 21 dBm

Return Loss* 

> 40 dB

Insertion Loss*

< 2.5 dB

bağlayıcı

FC/PC (veya özelleştir)

Uncertainty

± 0.5 dB

Repeatability*

± 0.2 dB

RS-232

İsteğe bağlı

Otomatik Kapanma içinde işlem yok 10 dakika (iptal edilebilir), Düşük pil enerjisi
Pil şarjı
Evet
Çalışma Süresi Üstünde 20 saatler
Güç kaynağı 3 * AA batteries or AC/DC adapter

* 20 yaşında±3℃, CW, with FC/PC connector,1550nm

Boyut(Y*G*D)       

190mm * 90mm * 40mm

Ağırlık 

About 450g

Depolama sıcaklığı 

-20 -- +60°C, < 90%sağdan

Çalışma sıcaklığı 

-10 -- +50°C, < 90%sağdan

EVA50-XX

modeli

EVA50-40 = 40dB

EVA50-60 = 60dB

EVA50-80 = 80dB

Standart
  • taşıma çantası  


  • Kalibrasyon sertifikası


  • Manuel

  • ambalaj kutusu

İsteğe bağlı
  • AC/DC adaptörü

  •  

Bizimle iletişime geçin