Optik Işık Kaynağı

Ev » Ürün:% s » Test ve Ölçüm » Optik Işık Kaynağı

  • img/optical_laser_source_bou350-17.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142530_782.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142544_831.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142558_524.jpg

Optical Laser Source BOU350

BOU350 OLS is high stabilization with 1~3 wavelengths output from one port and it has a built-in optic isolator. BOU350 also has 270Hz, 1kHz, 2kHz modulation output.

Bize Ulaşın
  • Şartname
  • Sipariş Bilgileri
  • Sorgu
  • İndirilenler

1~3 wavelengths output from one port

High stabilization, built-in optic isolator

270Hz., 1KHz, 2KHz modulation output

Energy save mode

Auto-Wave ID output, work with TriBrer OPM BOU350

Bir yıllık garanti ve Üç yıllık önerilen kalibrasyon aralığı

modeli

M8              M3            S3             S4             S5                S6

dalga boyu(nm)

850            1300         1310         1490         1550            1625

Stabilization*

±0.05dB / 1 saat;±0.1dB / 8 saatler

Output Power

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulation

270Hz., 1KHz, 2KHz

bağlayıcı

FC/PC (veya özelleştir)

Otomatik Kapanma

içinde işlem yok 10 dakika (iptal edilebilir), Düşük pil enerjisi

Pil şarjı

Evet

Güç kaynağı

AA * 2 batteries or AC/DC power supply adapter

* 20 yaşında±3℃, CW, FC konektörlü, -10dBm

Boyut(Y*G*D)

160mm * 75mm * 32mm

Ağırlık

About 180g

Depolama sıcaklığı

-20 -- +60°C, < 90%sağdan

Çalışma sıcaklığı

-10 -- +50°C, < 90%sağdan

                                          BOU350X 

                      BOU350-M3M8     = 850/1300nm                  

                      BOU350-S3S5      = 1310/1550nm               

                      BOU350-S3S4S5  = 1310/1490/1550nm       

Standart

  • taşıma çantası  


  • Manuel


  • Kalibrasyon sertifikası

  • ambalaj kutusu

İsteğe bağlı

  • AC/DC adaptörü

Bizimle iletişime geçin
Veri sayfası & Kılavuz

BOU350 Laser Source.pdf

BOU350 manual EN.pdf

sertifika