OTDR

Ev » Ürün:% s » OTDR

  • img/mini-palm-otdr-fot-100.jpg
  • /upfile/2018/06/27/20180627103200_899.jpg
  • /upfile/2018/06/27/20180627103206_131.jpg
  • /upfile/2019/01/24/20190124092503_130.jpg

Mini Palm OTDR FOT-100

FOT-100 OTDR, fiber sorunlarını gidermek için iyi bir donanıma sahiptir, Error 400 (Bad Request)!!1

400. That’s an error.

Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know. .

Bize Ulaşın
  • Şartname
  • Sipariş Bilgileri
  • Sorgu
  • İndirilenler
  • Video

Dahili VFL
Dahili OPM (İsteğe bağlı)
Yüksek kontrastlı renkli TFT LCD
Otomatik tek tuşla test
Yeni başlayanlar ve uzmanlar için kullanımı kolay
Entegre PALM tasarımı, küçük, ışık, taşıması kolay
Giriş lazer sinyali otomatik algılama ve kendini koruma
Kullanıcı dostu OTDR simülasyon yazılımı, olayların ayrıntılarını gösterir

Ölü bölge

Etkinlik:1.5m/Zayıflama:5.0m (4m/9m@850nm)

Darbe genişliği

S/A:5ns-10us, M.Ö:5ns-20us, MM-A:5ns-1us

Mesafe belirsizliği

±(0.8m ± 0.005% * test mesafesi ± çözüm)

Kayıp Çözünürlüğü

0.001dB

Min.Mesafe Çözünürlüğü

0.1m

bağlayıcı

FC değiştirilebilir adaptör (isteğe bağlı: SC,ST,LC değiştirilebilir adaptörler)

OPM (İsteğe bağlı)

T:+8~-70dBm veya C:+26~-50dBm, yalnızca OTDR yalnızca bir konektör olduğunda kullanılabilir

VFL

1mW

Veri depolama

Dahili (TF card is optional)

Görüntülemek

3.5 inç TFT renkli LCD

pil

Dahili şarj edilebilir pil

Çalışma zamanı

Yanında olmak>15 hour, ölçüm>8housaat

Boyut(Y*G*D) 197mm * 107mm * 67mm
Ağırlık Yaklaşık 750g
Depolama sıcaklığı -20 -- +60 ℃, < 90%sağdan
Çalışma sıcaklığı -10 -- +50 ℃, < 90%sağdan
S 1310/1550                                24/22dB
A 1310/1550                                28/26dB
B 1310/1550                                32/30dB
C 1310/1550                                36/34dB
PB 1310/1550/1625                       36/34/34dB
MM-A  850/1300                                  22/24dB
Özelleştirmek  
Standart
  • taşıma çantası

  • Kullanım kılavuzu

  • Kalibrasyon Sertifikası

  • USB kablosu

  • AC/DC Adaptörü

İsteğe bağlı
  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC

  • SCU=SC/UPC
    SCA=SC/APC

  • LCU=LC/UPC

Bizimle iletişime geçin
Veri sayfası & Kılavuz

FOT-100 KILAVUZU.pdf

FOT-100 OTDR.pdf

 

sertifika