OTDR

Home » Products » OTDR

  • img / tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 Fiber Launch Cable

"Audio Fibre Cable Detector e ka u thusa ho fumana thapo ea fiber ea hau e bonolo ka ho kokota cable. Ha o kokota, o ka fumana ho feto-fetoha ha maemo
'me utloe ""oa kokota"" lentsoe ka tsebe.&qquot

Iteanye le rona
  • ga tlhaloso
  • dipatlisiso
  • Khoasolla

Mofuta o mong oa fiber e le 'ngoe e sebetsang

Radii e nyane ea macrobiting,latela maemo a G.657A kapa G.652D

Bonyane boleng ba kamohelo ea thepa

E loketse tikoloho efe kapa efe ea testiong ea mahlo

Bolelele x Bophara x Bophahamo

27.5 x, 15.3 x 7.6cm

faeba Type

G.652D / G.657A

Mofuta oa Khokelo

FC / SC / LC e khetha

Mofuta oa polishing

APC / UPC e a khetha

Boitsebiso bo

SR Polypropylene

mala

Yellow

Weight

1kg(Pakete e Kenyellelitsoe )

bueloang Mocheso

-40° Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=st&sl=en&tk=530390.926822 from this server. That’s all we know. °C

Tahlehelo e Tloaelehileng

<0.5dB @ 1310nm bakeng sa 1000 limithara tse

FLCX-X-X / X-X / X

Mohlala: FLC10-SM-SC / UPC-LC / APC

Iteanye le rona
Leqephe la tataiso

TK-33 Fiber Launch Cable.pdf

lengolo la