OTDR

Home » Products » OTDR

  • img / 7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg
  • /upfile / 2018/08/21 / 20180821113804_124.jpg
  • /upfile / 2018/08/21 / 20180821113819_585.jpg
  • /upfile / 2018/08/21 / 20180821113835_774.jpg

7 li-inch Multi-Touch Screen OTDR APL-2

APL-2 ke 'mala oa li-OTDR tse mebala-bala tse mebala-bala tse nang le "metre" ea motlakase o tloaelehileng le sebaka se fumanehang sa phoso. APL-2 e na le bobeli singlemode le multimode, e ka boela ea sebelisa liteko ka ho petsoha.

Iteanye le rona
  • ga tlhaloso
  • Ho odara Info
  • dipatlisiso
  • Khoasolla
  • Video
  • VFL e hahiloeng le OPM
  • 7 'mala oa inch LCD, Lisebelisoa tse ngata tse amang maikutlo
  • Lekoa-leseling la maqhubu a mangata
  • Software e sebelisang tšibollo ea OTDR e bontšang lintlha tsa liketsahalo
  • Max. 5 wavelengths, 850nm / 1300nm / 1310nm / 1550nm / 1625nm
  • Ho kenya leseli la sephethephethe sa laser le ts'ireletso ea ts'ireletso

LCD

7 'mala oa inch LCD, Lisebelisoa tse ngata tse amang maikutlo

sehokedi

FC / PC(850/1300/1310/1550), FC / APC (1625) adapta e fetohang kapa u ka e etsa

Bophara ba Pulse

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500ns,1us,2.5us,5us,10us,20re

Sebaka sa Thopo

4.0limithara

Ketsahalo e Hlokohileng

1.5limithara

mets. Qeto ea Libaka

0.1limithara

Tharollo(dB)

0.001

Potoloho Ha u na bonnete(limithara)

±(0.8+0.005% * Tekanyetso ea hole + qeto)

Ts'ebetso ea OPM

T:+8~ -70dBm kapa C:+26~ -50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625NM, FC kapa adapter ea SC

Ts'ebetso ea VFL

1MW

Storage

>10000 diphetho

leshala

7.4V / 4.6AH Rechable Libeteri tsa lithium-ion

teba

246.5mm * 173.5mm * 70mm

Weight

About 1.55 kg

Mocheso oa polokelo

-20 -- +60 , < 90%RH

Phetoho ea mocheso

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

Mohlala oa SM OTDR 1310nm / 1550nm

AOR501-B

32/30dB

AOR501-C

36/34dB

PON Online OTDR 1310nm / 1550nm / 1625nm

AOR501-PB

36dB / 34dB / 34dB

Module oa MM OTDR 850nm / 1300nm

AOR501-MM-A

22dB / 24dB

                                                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=st&sl=en&tk=833521.689217 from this server. That’s all we know.

X1- OTDR module 1                               X4- Mojule oa OTDR 2                          X7- Mojule oa OPM

X2- OTDR module 1 adapter 1               X5- Mojule oa OTDR 2 adapta             X8- Adaptara ea moduli ea OPM

X3- Adaptara ea module ea PON OTDR 2          X6- VFL module                              

Mohlala: APL-2 + AOR501-PB-SCU + Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=st&sl=en&tk=446511.58271 from this server. That’s all we know.

                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=st&sl=en&tk=318234.190634 from this server. That’s all we know.

Standard

  • APL-2  

  • CD ea thuto 

  • Setifikeiti sa Tlhatlhobo

  • Cable ea AC 

  • Adapter ea AC / DC 


  • Mokotla o Tsamaisang 

boikhethelo
  • FCU = FC / UPC
    FCA = FC / APC

  • SCU = SC / UPC

  • LCU = LC / UPC

Iteanye le rona