Të tjerët

Shtëpi » Produktet » Mjete me fibra » Të tjerët

  • img/tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

TK-32 Bare Fiber Reel

Na kontaktoni
  • Specifikim
  • hetim
  • Shkarkimet

Full-spectrum single mode fiber

Small macrobending radii,comply with G.657A or G.652D standard

Small attenuation value

Suitable for any optical testiong enviroment

Lloji i fibrave G.652D/G.657A
Material SR Polypropylene
Operating Temperature -40℃ to +55℃
Typical Loss <0.35dB/km @ 1310nm
Length 1km,2km,3km,4km or customize


Na kontaktoni
Fleta e të dhënave & Manual

TK-32 Bare Fiber Reel.pdf

Certifikata