Gjetësi vizual i gabimeve

Shtëpi » Produktet » Testi dhe Matja » Gjetësi vizual i gabimeve

  • img/pen_type_visual_fault_locator_bml209-24.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724103902_817.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724103914_900.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724103926_234.jpg

Lloji i stilolapsit Gjetësi i defekteve vizuale BML-209

One-piece design, plastic body.

Na kontaktoni
  • Specifikim
  • Informacioni i porositjes
  • hetim
  • Shkarkimet

Lazer i kuq i ndritshëm në 650 nm

Operacioni pulsues dhe CW

Standard AA alkaline batteries

Gjeni shpejt pikën e thyer

Dizajn i fortë dhe i papërshkueshëm nga uji

2.5mm lidhës universal

BML-209

BML-209-1 BML-209-10 BML-209-20 BML-209-30

Fuqia e daljes*

> 1mW > 10mW > 20mW > 30mW

Gjatësia e valës

650nm ± 20nm

Mënyra e funksionimit

Pulsuar(2Hz) dhe CW

Lidhës

2.5mm UPP(ose personalizoni UPP 1,25 mm)

Madhësia(H*W*D)

180mm(L) *30mm(D)

Pesha

46g


*     Testuar nga matësi optik i fuqisë FOD1205H 650nm

**   Sytë e njeriut Min. ndjeshmëria -120dBm, dhe humbje 10dB/km prej 650nm në fibër

Standard

  • Kuti paketimi

Fakultative

  • 2.5Përshtatës mm në 1,25 mm

Na kontaktoni
Fleta e të dhënave & Manual

BML209 Pen VFL.pdf

Certifikata