Gjetësi vizual i gabimeve

Shtëpi » Produktet » Testi dhe Matja » Gjetësi vizual i gabimeve

 • img/pen_type_visual_fault_locator_bml208-82.jpg
 • /upfile/2018/07/24/20180724110241_860.jpg
 • /upfile/2018/07/24/20180724110253_879.jpg
 • /upfile/2018/07/24/20180724110305_597.jpg

Lloji i stilolapsit Gjetësi i defekteve vizuale BML-208

Dizajn gjysmë metal gjysmë plastik, funksionimi me një buton.

Na kontaktoni
 • Specifikim
 • Informacioni i porositjes
 • hetim
 • Shkarkimet

Lazer i kuq i ndritshëm në 650 nm

Operacioni pulsues dhe CW

Standard AA alkaline batteries

Gjeni shpejt pikën e thyer

Dizajn i fortë dhe i papërshkueshëm nga uji

2.5mm lidhës universal

BML-208

BML-208-1

BML-208-10 BML-208-15 BML-208-20 BML-208-25 BML-208-30

Fuqia e daljes*

> 1mW

> 10mW > 15mW > 20mW > 25mW > 30mW

Distanca dinamike**   

3~ 5 km   

8~ 10 km > 10km > 10km > 10km > 10km

Gjatësia e valës

650nm ± 20nm

Mënyra e funksionimit

Pulsuar(2Hz) dhe CW

Lidhës

2.5mm UPP(ose personalizoni UPP 1,25 mm)

Madhësia(H*W*D)

160mm(L) * 30mm(D)

Pesha

70g


*     Testuar nga matësi optik i fuqisë FOD1205H 650nm

**   Sytë e njeriut Min. ndjeshmëria -120dBm, dhe humbje 10dB/km prej 650nm në fibër

Standard

 • Udhëzues i shpejtë 


 • Kuti paketimi

Fakultative

 • 2.5Përshtatës mm në 1,25 mm

Na kontaktoni
Fleta e të dhënave & Manual

BML208 VFL.pdf

Certifikata