Fusion Splicer

Shtëpi » Produktet » Fusion Splicer

 • img/single_fiber_fusion_splicer_lemon_3.jpg
 • /upfile/2018/06/27/20180627103711_148.jpg
 • /upfile/2018/06/27/20180627103718_105.jpg
 • /upfile/2018/06/27/20180627103726_902.jpg

Fusion Splicer Limon 3

Limon 3 është makineri e re standarde e lidhjes me shtrirjen e bërthamës që mbulon nevoja të ndryshme bashkimi, të tilla si mbajtëse fibrash me shumë funksione, tabaka ftohëse e integruar, Rrëshqitësi SOC, 8s bashkim, 24s ngrohje etj.. Të gjitha këto janë bërë për bashkim efikas.

Na kontaktoni
 • Specifikim
 • Informacioni i porositjes
 • hetim
 • Shkarkimet
 • Video

5 ekran LCD me ngjyra inç
8s bashkim, 24 koha e ngrohjes
Mbajtëse fibrash me shumë funksione
Tabaka ftohëse e integruar
Butonat grafikë dhe ndërfaqja inteligjente GUI
Pamje të njëkohshme X dhe Y me 200 herë zmadhimi,300 herë zmadhimi X ose Y pamje

Fijet e aplikueshme

SM, MM, DS, NZDS, EDF

Numri i fibrës së bashkimit

Një bërthamë

Humbja mesatare e bashkimit

0.02dB(SM),0.01dB(MM),0.04dB(DS),0.04dB(NZDS),0.04dB(BIF/UBIF)

Mënyra e lidhjes

Auto & Manual & Gjysmë Auto

Cilësimi i bashkimit

100 grupet personalizohen

Koha e bashkimit

8 tipike me fibër standarde SM

Koha e ngrohjes

24s

Jeta e elektrodës

2500

Testi i tensionit

2.0N(Standard)

LCD

5.0 LCD me ngjyra inç

Gjuhe

anglisht ose personalizoni

Zmadhimi i fibrave

X/Y:180 times,X ose Y:36herës

Magazinimi

10000 grupe

Lidhës i të dhënave

USB 2.0

Furnizimi me energji elektrike

Bateri Li-jon ose hyrje AC/DC:13.5V

Kapaciteti i baterisë

Tipike 200 cikle(bashkimi dhe ngrohja)

Kushtet e Mjedisit

-10 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=749088.875920 from this server. That’s all we know. (temperatura e funksionimit),0~ 95% RH(lagështia),0~ 5000(lartësi mbidetare)

Dimensioni

164mm * 141mm * 138mm

Pesha

1.83kg

Standard
 • Mikpritës

 • valixhe

 • Elektroda rezervë

 • Përshtatës AC/DC

 • Certifikata e kalibrimit

 • CD

 • Thyerja e fibrave

 • Nxjerrja e fibrave

Na kontaktoni
Fleta e të dhënave & Manual

Limon 3 fusion splicer.pdf

Limon 3 UDHËZUES PËR PËRDORIM.pdf

Certifikata