iní

Domov » Produkty » Nástroje na optické vlákno » iní

  • Img / tk_28_krone_tool.jpg

TK-30 mechanické Splicer

Kontaktuj nás
  • špecifikácia
  • dotaz
  • K stiahnutiu

30 čas inštalácie sekúnd

Nízka strata vloženia 

Letecké, Pochovaný, Underground, Podstavci

Single-mode a multimode vlákna

Výstavba aj údržba

Letecké, Pochovaný, Underground, Podstavci

Vloženie alebo vonkajšia časť budov

Fttx (toto je dfta), Siete metra a podnikania

Rýchlosť prenosu dát až qo Gigabit

Náhradná za konektory s vysokou hustotou

Priemer vlákniny

125Služby um

Priemer nákladov

250 alebo 900um

Trvanlivosť

30 leta

Strata vloženia

< 0.3Db (1310nm&1550nm)

Odrazivosť

< -35dB formulár -40°Od C do 80°C(-40 na 176 Z)

< -55dB typická forma -40°Od C do 80°C pri použití s adaptérom 2650-ACK2 Cleaver

< -60dB typické pri izbovej teplote

Pevnosť 

4.4N (1.0Ib) minimum, 13.2N(>3.0Ibs) Typické

materiál

Strojárenská termoplast s prvkom z hliníkovej zliatiny, UL 94, Hodnotenie V-O

Kontaktuj nás
Údajový list a manuál

TK-30 mechanické splicer.pdf

certifikát