REFLEKTOMETROM

Domov » Produkty » REFLEKTOMETROM

  • img /tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 Fiber Launch Cable

"Zvukový káblový detektor káblov vám pomôže ľahko nájsť cieľový optický kábel klepaním na kábel. Pri klopaní, môžete nájsť kolísanie vlnovej formy
a vypočujte si ""klepanie"" hlasom cez slúchadlá."quot;

Kontaktuj nás
  • špecifikácia
  • dotaz
  • K stiahnutiu

Celospektrálne jednospektrálne vlákno

Malé radiálne polomery makrobohybného ohybu,v súlade s normou G.657A alebo G.652D

Hodnota malého útlmu

Vhodné pre akékoľvek optické testiong enviroment

Dĺžka x šírka x výška

27.5 X 15.3 x 7,6 cm

typ Fiber

G.652D/G.657A G.652D/G.657A

Typ konektora

Možnosť výberu FC/SC/LC

Typ leštenia

APC/UPC voliteľné

materiál

SR polypropylénový plast

farba

žltá

závažia

1kilogram(súčasťou balenia )

Prevádzková teplota

-40°Od C do 55°C

Typická strata

<0.5dB @ 1310nm pre 1000 metre

Flcx-X-X/X-X/X

príklad: FLC10-SM-SC/UPC-LC/APC

Kontaktuj nás
Údajový list a manuál

TK-33 Fiber Spustenie Cable.pdf

certifikát