PON wattmeter

Domov » Produkty » Skúška a meranie » PON wattmeter

  • img / pon_power_meter_epn90-68.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724091748_775.jpg
  • /súbor upfile/2018/07/24/20180724091803_372.jpg
  • /súbor upfile/2018/07/24/20180724091818_192.jpg

Merač výkonu PON EPN90

Farebný LCD displej. EPN90 PON Meter je určený pre PON on-line testovanie s 1000 sleduje ukladanie údajov,Technici si môžu stiahnuť výsledky testov do PC cez USB.

Kontaktuj nás
  • špecifikácia
  • Informácie o objednávke
  • dotaz
  • K stiahnutiu

Pre testovanie siete PON

Podpora online merania

Prejsť meraním

Rýchle hodnotenie pomocou funkcie PASS/FAIL

zobraziť 1310/1490/1550 výsledky na jednej obrazovke

Test 3 vlnové dĺžky samostatne a súčasne

Jednoročná záruka a trojročný odporúčaný kalibračný interval

Model

EPN90 (v to, že sa v roku 20                EPN90-V10 (V. z. s. )                 EPN90T (ePN90T)                  EPN90C

Rozsah merania(Sm)

1310 nm: +10 ~ - 35 DBm/1490 nm DBm/1490 nm DBm/1490 nm: +10 ~ - 50 DBm/1550 nm DBm/1550 nm: +25 ~ - 45 Sm

Prejsť straty

< 1.5 Db

Presnosť *   

± 0.2 dB (signál prasknutia:&plusmDb 0.5dB)

Prahové sady

10

Úložisko dát

1000

konektor

SC/UPC ( alebo prispôsobiť )

Opm modul

 NO                         NO                     +8~-70dBm (70dBm)           +26~-50dBm (Na základe 50 dBm)

Modul VFL

NO                        10mW                         NO                         NO

Automatické vypnutie

Žiadna operácia v 10 minúty (môže byť zrušená), Nízka úroveň energie batérie

Nabitie batérie

Áno

Pripojenie k počítaču Áno
Prevádzkový čas Vyššie 20 hodiny
Zdroj 3* Batérie typu AA alebo napájací adaptér ac/DC

* pri 20±3℃,  s Konektorom SC/UPC, -10Sm

veľkosť(H*W*D*H*W*D.,)

190Mm *90mm (100) mm /mm * 40mm

závažia o   400g
Teplota skladovania -20 -- +60°C, < 90%RH
Prevádzková teplota -10 -- +50°C, < 90%RH

EPN90X-XX

Model                                                                                                   konektor

EPN90 (v to, že sa v roku 20        = Merač výkonu PON                                                           Upc

EPN90T (ePN90T)      = Merač výkonu PON + Opm(+8~ -70dBm ( - 70 dBm ))                          Apc

EPN90C (EPN90C)      = Merač výkonu PON + Opm(+26~ -50dBm ( - 50 dBm ))

EPN90-V10 = merač výkonu PON + 10mW VFL (VFL)

príklad: EPN90-APC, EPN90-V10-UPC, EPN90T-APC

štandardné
  • Taška na prenášanie  


  • Kalibračný certifikát


  • Manuálne


  • CD

  • Baliaca škatuľa


  • USB kábel

voliteľný
  • Adaptér AC/DC

Kontaktuj nás
totop