REFLEKTOMETROM

Domov » Produkty » REFLEKTOMETROM

  • img/32-palcový-otdr-tb-600-58.jpg
  • /súbor/2020/04/01/20200401095425_329.jpg
  • /súbor/2020/04/01/20200401095436_690.jpg

3.2 palec OTDR TB-600

TB-600 OTDR s 3.2 palcový farebný LCD displej, konštrukcia dlane, automatická skúška jedným tlačidlom, používa najmä v projektoch FTTX.

Kontaktuj nás
  • špecifikácia
  • dotaz
  • K stiahnutiu

Vstavaný VFL, Opm, Ols

3.2 palcový farebný LCD displej

Automatická skúška jedným tlačidlom

Dizajn vreckového počítača, ľahká hmotnosť a prenosné

Automatická detekcia a ochrana vstupného svetla

Humanizovaný softvér OTDR poskytuje podrobné protokoly o skúškach        

 

vlnová dĺžka     1550nm ± 20nm
Dynamický rozsah 20Db
Nastavenie vzdialenosti Max. 80km
Konektor OTDR FC/UPC alebo prispôsobené
Šírka pulzu 5ns ~ 10us
meranie času 5Asi 180s
Útlm mŕtvej zóny 8m
Udalosť mŕtva zóna 3m
LCD 3.2 palcový LCD
Funkcia OPM +26~-50dBm (Na základe 50 dBm), 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, 2.5mm UPP
Funkcia VFL 1mW alebo prispôsobené
Batožín Interná pamäť alebo TF karta (voliteľný)
Komunikačné rozhranie Základná doska:
batérie 3.7V, 2400mAh lítium-polymérová batéria
Prevádzková teplota 0~ 50 °C
Teplota skladovania -20~ 70 °C
Relatívna vlhkosť <90%
závažia 333g
veľkosť 168Strojovo preložený pred 1 hodinou, 13:44, 14:

TB-600-FCU (fcu), Konektor OTDR FC/UPC

TB-600-SCU, Konektor OTDR SC/UPC

TB-600-SCA (V), Konektor OTDR SC/APC

Kontaktuj nás
totop