REFLEKTOMETROM

Domov » Produkty » REFLEKTOMETROM

  • Img / 7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg
  • /súbor/2018/08/21/20180821113804_124.jpg
  • /súbor/2018/08/21/20180821113819_585.jpg
  • /súbor upfile/2018/08/21/20180821113835_774.jpg

7 palcový Multi-dotykový displej OTDR APL-2

APL-2 je farebný multidotykový displej OTDR so štandardným optickým meračom napájania a vizuálnym lokátorom porúch. APL-2 má jeden režim a multimode, tiež môže testovať cez splitter.

Kontaktuj nás
  • špecifikácia
  • Informácie o objednávke
  • dotaz
  • K stiahnutiu
  • video
  • Vstavané VFL a OPM
  • 7 palcový farebný LCD displej, Viacdotykový displej
  • Testovanie a zobrazenie viacvlnovej dĺžky
  • Užívateľsky príjemný simulačný softvér OTDR zobrazuje podrobnosti o udalostiach
  • Max. 5 vlnovej dĺžky, 850Nm/1300nm/1310nm/1550nm/1625nm
  • Funkcia automatickej detekcie vstupného laserového signálu a funkcie sebaochrany

LCD

7 palcový farebný LCD displej, Viacdotykový displej

konektor

FC / PC(850/1300/1310/1550), FC / APC (1625) vymeniteľný adaptér alebo prispôsobiť

Šírka pulzu

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500ns,1us,2.5us,5us,10us,20nami

Útlm Mŕtve pásmo

4.0m

Udalosť Dead Zone

1.5m

min. Rozlíšenie vzdialenosti

0.1m

Stratové rozlíšenie(Db)

0.001

Neistota na diaľku(m)

±(0.8+0.005% * Skúšobná vzdialenosť + rezolúcia)

Funkcia OPM

T:+8~-70dBm (70dBm) alebo C:+26~-50dBm (Na základe 50 dBm), 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, Fc alebo SC adaptér

Funkcia VFL

1mW

Batožín

>10000 výsledok

batérie

7.4V/4.6AH nabíjateľná lítium-iónové batérie

rozmer

246.5Mm*173,5 mm*70mm

závažia

o 1.55 kilogram

Teplota skladovania

-20 -- +60 , < 90%RH

Prevádzková teplota

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

Modul SM OTDR 1310nm/1550nm

AOR501-B (V)

32/30Db

AOR501-C (V destinácii AOR501-C)

36/34Db

Pon Online OTDR 1310nm/1550nm/1625nm

AOR501-PB (V)

36DB/34dB/34dB (V)

Modul MM OTDR 850nm/1300nm

AOR501-MM-A (V)

22DB/24dB (V)

                                                APL-2 X1-X2-X3 X4-X5 X6-X7-X8 X9

X1 (toto č. 1- OTDR module 1                               X4 (Modul OTDRii X4- OTDR module 2                          X7 (toto č. 1- OPM modul

X2 (v destinácii X2- OTDR module 1 adapter 1               X5 (Modul OTDRii AdaptérR module 2 adapter             X8 (v destinácii X8- Adaptér modulu OPM

X3 (v destinácii X3- Adaptér modulu PON OTDR 2          X6 (v destinácii X6- Vfl Modul                              

príklad: APL-2 (v destinácii APL-2) + AOR501-PB-SCU (SCU) + SCA V01 T-SC

                APL-2 AOR501-B-SCU AOR501-MM-A-SCU V01 T-SC

štandardné

  • APL-2 (v destinácii APL-2)  

  • Inštruktážne CD 

  • Kalibračný certifikát

  • Striedavý kábel 

  • Adaptér ac/DC 


  • Taška na prenášanie 

voliteľný
  • FCU = FC / UPC
    FCA = FC / APC

  • SCU = SC / UPC

  • LCU = LC / UPC

Kontaktuj nás