OTDR

නිවස » නිෂ්පාදන » OTDR

  • img / tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 ෆයිබර් දියත් කිරීමේ කේබලය

"ශ්රව්ය ෆයිබර් කේබල් අනාවරකය මඟින් කේබලය තට්ටු කිරීමෙන් ඉලක්කගත තන්තු කේබලය පහසුවෙන් සොයාගත හැකිය. තට්ටු කරන විට, ඔබට තරංග හැඩයේ උච්චාවචනයන් සොයාගත හැකිය
සහ අහන්න ""තට්ටු කිරීම"" quot් දුරකථනය හරහා."

අප අමතන්න
  • පිරිවිතර
  • පරීක්ෂණයක්
  • බාගත කිරීම්

පූර්ණ-වර්ණාවලී තනි මාදිලියේ තන්තු

කුඩා සාර්ව බන්ධන අරය,G.657A හෝ G.652D ප්‍රමිතියට අනුකූල වේ

කුඩා අත්තනෝමතික අගය

ඕනෑම දෘශ්‍ය පරීක්‍ෂණයක් සඳහා සුදුසු වේ

දිග x පළල x උස

27.5 x 15.3 x 7.6cm

කෙඳි වර්ගය

G.652D / G.657A

සම්බන්ධක වර්ගය

FC / SC / LC තෝරා ගත හැකිය

ඔප දැමීමේ වර්ගය

APC / UPC තෝරා ගත හැකිය

ද්රව්ය

එස්ආර් පොලිප්රොපිලීන්

වර්ණ

කහ

සිරුරේ බර

1kg(ඇසුරුමේ අඩංගු වන්නේ )

මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය

-40° Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=si&sl=en&tk=530390.926822 from this server. That’s all we know. °සී

සාමාන්ය පාඩුව

<0.5dB @ 1310nm සඳහා 1000 මීටර්

FLCX-X-X / X-X / X.

උදාහරණයක්: FLC10-SM-SC / UPC-LC / APC

අප අමතන්න
දත්ත පත්‍රිකාව & අත්පොත

TK-33 ෆයිබර් දියත් කිරීම Cable.pdf

සහතිකය