අන් අය

නිවස » නිෂ්පාදන » තන්තු මෙවලම් » අන් අය

  • img / tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

TK-32 Bare Fiber Reel

අප අමතන්න
  • පිරිවිතර
  • පරීක්ෂණයක්
  • බාගත කිරීම්

පූර්ණ-වර්ණාවලී තනි මාදිලියේ තන්තු

කුඩා සාර්ව බන්ධන අරය,G.657A හෝ G.652D ප්‍රමිතියට අනුකූල වේ

කුඩා අත්තනෝමතික අගය

ඕනෑම දෘශ්‍ය පරීක්‍ෂණයක් සඳහා සුදුසු වේ

කෙඳි වර්ගය G.652D / G.657A
ද්රව්ය එස්ආර් පොලිප්රොපිලීන්
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -40℃ 55 ℃
සාමාන්ය පාඩුව <0.35dB / km @ 1310nm
දිග 1km,2km,3කිලෝමීටර්,4km හෝ අභිරුචිකරණය


අප අමතන්න
දත්ත පත්‍රිකාව & අත්පොත

TK-32 Bare Fiber Reel.pdf

සහතිකය

මුලට