Otdr

Dom » Produkty » Otdr

  • img/tk_33_fiber_launch_cable.jpg

Kabel do uruchamiania światłowodowego TK-33

&Quot;Detektor kabla światłowodowego audio może pomóc w znalezieniu docelowego kabla światłowodowego poprzez pukanie kabla. Podczas pukania, można znaleźć wahania przebiegu
i usłyszeć ""Pukanie"" głos za pomocą słuchawQuotamp;quot;

Skontaktuj się z nami
  • Specyfikacja
  • Zapytanie ofertowe
  • Pobrań

Światłowód jednomodowy o pełnym spektrum

Małe promienie makrobendingowe,zgodne z normą G.657A lub G.652D

Mała wartość tłumienia

Nadaje się do każdego środowiska testiong optycznego

Długość x Szerokość x Wysokość

27.5 x 15.3 x 7,6 cm

Typ światłowodu

G.652D/G.657A

Typ złącza

Do wyboru FC/SC/LC

Typ polerowania

Możliwość wyboru APC/UPC

Materiał

Polipropylen SR

Kolor

Żółty

Waga

1kg(pakiet w zestawie )

Temperatura

-40°Od C do 55°do

Typowa strata

<0.5dB @ 1310nm dla 1000 metrów

FLCX-X-X/X-X/X

Przykład: FLC10-SM-SC/UPC-LC/APC

Skontaktuj się z nami
Arkusz danych & Podręcznik

TK-33 Światłowodowe Uruchomienie Cable.pdf

Certyfikat