Pozostałe

Dom » Produkty » Narzędzia światłowodowe » Pozostałe

  • img/tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

TK-32 Bare Fibre Reel

Skontaktuj się z nami
  • Specyfikacja
  • Zapytanie ofertowe
  • Pobrań

Światłowód jednomodowy o pełnym spektrum

Małe promienie makrobendingowe,zgodne z normą G.657A lub G.652D

Mała wartość tłumienia

Nadaje się do każdego środowiska testiong optycznego

Typ światłowodu G.652D/G.657A
Materiał Polipropylen SR
Temperatura -40°C do 55 °C
Typowa strata <0.35dB/km @ 1310nm
Długość 1km,2km,3km,4km lub dostosuj


Skontaktuj się z nami
Arkusz danych & Podręcznik

TK-32 Gołe Fiber Reel.pdf

Certyfikat