Miernik mocy PON

Dom » Produkty » Testowanie i pomiar » Miernik mocy PON

  • img/pon_power_meter_epn90-68.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724091748_775.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724091803_372.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724091818_192.jpg

Miernik mocy PON EPN90

Kolorowy wyświetlacz LCD. Miernik PON EPN90 jest przeznaczony do testowania online PON z 1000 śledzenie przechowywania danych,Technicy mogą pobrać wynik testu na pc przez USB.

Skontaktuj się z nami
  • Specyfikacja
  • Informacje o zamówieniu
  • Zapytanie ofertowe
  • Pobrań

Do testowania sieci PON

Obsługa pomiarów online

Przechodzenie przez pomiar

Szybka ocena przez funkcję PASS/FAIL

Pokaz 1310/1490/1550 wyniki na jednym ekranie

Test 3 długości fal oddzielnie i jednocześnie

Roczna gwarancja i zalecany trzyletni odstęp kalibracyjny

Model

EPN90 (własn.                EPN90-V10                 EPN90T                  EPN90C

Zakres pomiarów(dBm)

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 45 dBm

Przejść przez straty

< 1.5 dB

Precyzja *   

± 0.2 dB (sygnał serii:± 0.dBB)

Zestawy progowe

10

Przechowywanie danych

1000

Złącze

SC / UPC ( lub dostosuj )

Moduł OPM

 NO                         NIE                     +8~-70dBm           +26~ -50dBm

Moduł VFL

NO                        10mW                         NO                         NIE

Automatyczny wyłącznik

Brak operacji w 10 minuty (można anulować), Niska poziom naładowania baterii

Naładowanie baterii

tak

Połącz się z komputerem tak
Czas pracy Powyżej 20 godziny
Zasilania 3* Baterie AA lub zasilacz AC/DC

* o 20±3℃,  ze złączem SC/UPC, -10dBm

Rozmiar(H*W*D)

190mm *90 mm * 40mm

Waga o   400sol
Temperatura przechowywania -20 -- +60°do, < 90%RH
Temperatura -10 -- +50°do, < 90%RH

EPN90X-XX

Model                                                                                                   Złącze

EPN90 (własn.        = Miernik mocy PON                                                           UPC

EPN90T      = Miernik mocy PON + Opm(+8~ -70dBm)                          APC

EPN90C      = Miernik mocy PON + Opm(+26~ -50dBm)

EPN90-V10 = miernik mocy PON + 10mW VFL

Przykład: EPN90-APC, EPN90-V10-UPC, EPN90T-APC

Standard
  • Torba do przenoszenia  


  • Certyfikat kalibracji


  • podręcznik


  • Płyta CD

  • Pudełko na opakowania


  • Kabel USB

Opcjonalny
  • Zasilacz AC/DC

Skontaktuj się z nami
totop