Optyczne źródło światła

Dom » Produkty » Testowanie i pomiar » Optyczne źródło światła

  • img/optical_laser_source_els10.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723101839_978.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723101905_736.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723161958_507.jpg

Optyczne źródło laserowe ELS10

Skontaktuj się z nami
  • Specyfikacja
  • Informacje o zamówieniu
  • Zapytanie ofertowe
  • Pobrań

Wysoka stabilizacja, wbudowany izolator optyczny   

270Hz, 1Khz, 2Wyjście modulacji KHz

Wyjście identyfikatora autofalowego, praca z TriBrer OPM EPM30

Tryb oszczędzania energii

1~3 długości fal wyjściowe z jednego portu

Roczna gwarancja i zalecany trzyletni odstęp kalibracyjny

Model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          Wersja V01            Wersja V10

Długość fali(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilizacja *

±0.05dB / 1 godzina; ±dB1dB / 8 godziny

Moc wyjściowa 

> - 6dBm przy 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulacji

270Hz, 1KHz, 2Khz

Złącze

FC/PC (lub dostosować inne złącza)

ID fali

tak

Automatyczny wyłącznik

Brak operacji w 10 minuty (można anulować), Niska poziom naładowania baterii

Naładowanie baterii

tak

Czas pracy

Powyżej 16 godziny

Zasilania

Aa * 3 akumulatorów lub zasilacza AC/DC

* Po 5 minuty rozgrzewki, 20¡À3 (własówce)¡æ, CW, Złącze FC, z izolatorem optycznym

Rozmiar(H*W*D)

190mm * 90mm * 40mm

Waga

Około 480g

Temperatura przechowywania

-20 -- +60°do, < 90%RH

Temperatura

-10 -- +50°do, < 90%RH

                                                   ELS10-X

ELS10-M3M8= 850/1300nm

ELS10-S3S4S5 = 1310/1490/1550nm

ELS10-S3S5 = 1310/1550nm

ELS10-S3S4S6 = 1310/1490/1625nm

ELS10-S4     = 1490nm ELS10-S3S5S6 = 1310/1550/1625nm
ELS10-S6     = 1625nm ELS10-S4S5S6 = 1490/1550/1625nm
Standard
  • Torba do przenoszenia  


  • Certyfikat kalibracji


  • podręcznik

  • Pudełko na opakowania

Opcjonalny
  • Zasilacz AC/DC

Skontaktuj się z nami
Arkusz danych & Podręcznik

ELS10 Laser Źródło manual.pdf

ELS10 Laser Source.pdf

Certyfikat