Optyczne źródło światła

Dom » Produkty » Testowanie i pomiar » Optyczne źródło światła

  • img/optical_laser_source_aos200-62.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130813_494.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130839_939.jpg

Optyczne źródło laserowe AOS200

Źródło światła o wysokiej stabilizacji AOS200 może mieć podwójną lub potrójną długość fali. Wyjście identyfikatora autofalowego, współpracować z TriBrer OPM AOP100, aby pomóc technikowi przetestować utratę włókien.

Skontaktuj się z nami
  • Specyfikacja
  • Informacje o zamówieniu
  • Zapytanie ofertowe
  • Pobrań

1~3 długości fal + Vfl

Wysoka stabilizacja, wbudowany izolator optyczny

270Hz, 1Khz, 2Wyjście modulacji KHz

Wbudowany w VFL (opcjonalny)

Tryb oszczędzania energii

Wyjście identyfikatora autofalowego, praca z TriBrer OPM AOP100

Roczna gwarancja i zalecany trzyletni odstęp kalibracyjny

Model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          Wersja V01            Wersja V10

Długość fali(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilizacja *

±0.05dB / 1 godzina; ±dB1dB / 8 godziny

Moc wyjściowa 

> - 6dBm przy 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulacji

270Hz, 1KHz, 2Khz

Złącze

FC/PC (lub dostosuj)

Automatyczny wyłącznik

Brak operacji w 10 minuty (można anulować), Niska poziom naładowania baterii

Zbuduj w VFL (Opcjonalny)

1mW lub 10mW lub dostosuj

ID fali

tak

Naładowanie baterii  

tak

Czas pracy

Powyżej 40 godziny

Zasilania

AA * 3 akumulatorów lub zasilacza AC/DC

*  Po 5 minuty rozgrzewki, 20±3℃, CW, Złącze FC, z izolatorem optycznym

Rozmiar(H*W*D)

170mm * 97mm * 38mm

Zakres wyświetlania Około 380g
Temperatura przechowywania -20 -- +60°do, < 90%RH
Temperatura -10 -- +50°do, < 90%RH

AOS200-X-XX

Model

Vfl

AOS200-M3M8    = 850/1300 nm Puste = nie dotyczy
AOS200-S3S5     = 1310/1550 nm V01 = 1mw
AOS200-S3S4S5 = 1310/1490/1550nm  V10 = 10mw
AOS200-S3S5S6 = 1310/1550/1625nm  
Standard
  • Torba do przenoszenia  


  • Certyfikat kalibracji


  • podręcznik

  • Pudełko na opakowania

Opcjonalny

  • Zasilacz AC/DC

Skontaktuj się z nami
Arkusz danych & Podręcznik

AOS200 Laser Źródło manual.pdf

AOS200 Laser Source.pdf

Certyfikat