Otdr

Dom » Produkty » Otdr

  • img/mini-palm-otdr-fot-100.jpg
  • /upfile/2018/06/27/20180627103200_899.jpg
  • /upfile/2018/06/27/20180627103206_131.jpg
  • /upfile/2019/01/24/20190124092503_130.jpg

Mini Palm OTDR FOT-100

FOT-100 OTDR jest dobrze wyposażony do rozwiązywania problemów z włóknami,w tym wizualnie zlokalizować odblaskowe zdarzenia, takie jak połączenia i przerwy włókien i nierefleksyjne zdarzenia, takie jak spawki i ciasne zakręty, badając ślad graficzny. Różnica mocy między dwoma punktami na śladzie jest oszacowaniem strat optycznych.

Skontaktuj się z nami
  • Specyfikacja
  • Informacje o zamówieniu
  • Zapytanie ofertowe
  • Pobrań
  • Wideo

Wbudowany VFL
Wbudowany opm (Opcjonalny)
Kolor o wysokim kontraście TFT LCD
Automatyczne testowanie jednym przyciskiem
Łatwy w obsłudze dla początkujących i ekspertów
Zintegrowana konstrukcja PALM, mały, światło, łatwe do przenoszenia
Automatyczne wykrywanie sygnału laserowego wejściowego i samoochłonność
Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do symulacji OTDR pokazuje szczegóły wydarzeń

Martwa strefa

Zdarzenie:1.5m/Tłumienie:5.0m (4m/9m@850nm)

Szerokość impulsu

S/A:5ns-10us, z o.o.:5ns-20us, MM-A:5ns-1us

Niepewność odległości

±(0.8m ± 0.005% * odległość testowa ± Rozdzielczość)

Rozwiązanie problemu strat

0.001dB

Rozdzielczość min.odległość

0.1m

Złącze

Wymienne adaptery FC (opcjonalny: SC,ST,Wymienne adaptery LC)

Opm (Opcjonalny)

T:+8~-70dBm lub C:+26~ -50dBm, Dostępne tylko wtedy, gdy OTDR jest tylko jednym złączem

Vfl

1mW

Przechowywanie danych

Wewnętrznego (Karta TF jest opcjonalna)

Pokaz

3.5 cal TFT kolor LCD

Bateria

Wbudowany akumulator

Czas pracy

Gotowo¶ci>15 hour, Pomiaru>8hourgodzina

Rozmiar(H*W*D) 197mm * 107mm * 67mm
Waga Około 750g
Temperatura przechowywania -20 -- +60 ℃, < 90%RH
Temperatura -10 -- +50 ℃, < 90%RH
S 1310/1550                                24/22dB
ZA 1310/1550                                28/26dB
b 1310/1550                                32/30dB
do 1310/1550                                36/34dB
PB 1310/1550/1625                       36/34/34dB
MM-A  850/1300                                  22/24dB
Dostosuj  
Standard
  • Torba do przenoszenia

  • Instrukcja obsługi

  • Certyfikat kalibracji

  • Kabel USB

  • Adapter AC/DC

Opcjonalny
  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC

  • SCU=SC/UPC
    SCA=SC/APC

  • LCU =LC/UPC

Skontaktuj się z nami
Arkusz danych & Podręcznik

FOT-100 MANUAL.pdf

FOT-100 OTDR.pdf

Oprogramowanie OTDR.rar

 

Certyfikat

totop