Otdr

Dom » Produkty » Otdr

  • img/mini-palm-otdr-aor-500.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150815_105.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150828_432.jpg
  • /upfile/2019/01/23/20190123173044_344.jpg

Mini Palm OTDR AOR-500

AOR500 OTDR z 3.5 calowy kolorowy wyświetlacz LCD TFT jest wytrzymały, konstrukcja dłoni, w projektach FTTx, aby pomóc technikom w pomiarze długości włókien, utrata tłumienia.

Skontaktuj się z nami
  • Specyfikacja
  • Informacje o zamówieniu
  • Zapytanie ofertowe
  • Pobrań
  • Wideo

● Automatyczne testowanie jednym przyciskiem

● Łatwy w obsłudze dla początkujących i ekspertów

● Automatyczne wykrywanie sygnału laserowego wejściowego i samoochłonność

● Zintegrowana konstrukcja PALM, mały,  światło, łatwe do przenoszenia

● Wysoki kontrast kolor TFT LCD

● Port USB do podłączenia do komputera

● Wbudowany VFL

● Szybkie przetwarzanie sygnału, krótki czas testu i szybka analiza

● Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do symulacji OTDR pokazuje szczegóły wydarzeń

Model AOR500-S AOR500-A AOR500-B AOR500-PB
Zakres dynamiczny* 24dB / 22dB 28dB / 26dB 32dB / 30dB 35dB / 34dB/34 dB
Maksymalna.Odległość** 80km 100km 120km 120km
Długość fali 1310/1550nm 1310/1550nm 1310/1550nm

1310/1550/1625nm, 1625nm z filtrem

Martwa strefa zdarzeń ***

1.5m

Martwa strefa tłumienia 8.0m

Szerokość impulsu

10ns, 25ns, 50ns, 100ns, 250ns, 500ns, 1us, 2.5us, 5us, 10nas

Niepewność odległości

±(0.8m ± 0.001% * odległość testowa ± Rozdzielczość)

Rozwiązanie problemu strat

0.001dB

Rozdzielczość min.odległość

1m

Złącze

FC/PC (1310/1550), FC/APC (1625) wymienne adaptera lub dostosować

Vfl

1mW

Przechowywanie danych

> 10000 Ślady (standardowa karta SD o rozmiarze 1 GB)

Pokaz

3.5 cal TFT kolor LCD

Berło USB

Bateria

Wbudowany akumulator

Czas pracy

>10 Godz (Bellcore TR-NWT-001138)

Rozmiar(H*W*D) 197mm * 107mm * 67mm
Waga Około 750g
Temperatura przechowywania -20 -- +60 ℃, < 90%RH
Temperatura -10 -- +50 ℃, < 90%RH
Standard

  • Torba do przenoszenia


  • Instrukcja obsługi


  • Certyfikat kalibracji


  • Kabel USB


  • Adapter AC/DC

Opcjonalny

  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC


  • SCU=SC/UPC
    SCA=SC/APC


  • LCU =LC/UPC

Skontaktuj się z nami
totop