Optisk lyskilde

Hjem » Produkter » Test og måling » Optisk lyskilde

  • img/optical_laser_source_els10.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723101839_978.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723101905_736.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723161958_507.jpg

Optisk laserkilde ELS10

Kontakt oss
  • Spesifikasjon
  • Bestillingsinfo
  • Forespørsel
  • Nedlastinger

High stabilization, built-in optic isolator   

270Hz, 1KHz, 2KHz modulation output

Auto-Wave ID output, work with TriBrer OPM EPM30

Energy save mode

1~3 wavelengths output from one port

Ett års garanti og tre års anbefalt kalibreringsintervall

Modell

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

Bølgelengde(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilization *

±0.05dB / 1 hour; ±0.1dB / 8 timer

Output Power 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulation

270Hz, 1KHz, 2KHz

Kobling

FC/PC (or customise other connectors)

Wave ID

Ja

Auto Power Off

Ingen operasjon i 10 minutter (can be canceled), Lav batterienergi

Batterilading

Ja

Operate Time

Ovenfor 16 timer

Strømforsyning

AA * 3 batteries or AC/DC power supply adapter

* After 5 minutes warm-up, 20¡À3¡æ, CW, FC-kontakt, with optic isolator

Størrelse(H*B*D)

190mm * 90mm * 40mm

Vekt

About 480g

Lager temperatur

-20 -- +60°C, < 90%RH

Driftstemperatur

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                                   ELS10-X

ELS10-M3M8= 850/1300nm

ELS10-S3S4S5 = 1310/1490/1550nm

ELS10-S3S5 = 1310/1550nm

ELS10-S3S4S6 = 1310/1490/1625nm

ELS10-S4     = 1490nm ELS10-S3S5S6 = 1310/1550/1625nm
ELS10-S6     = 1625nm ELS10-S4S5S6 = 1490/1550/1625nm
Standard
  • Bæreveske  


  • Kalibreringssertifikat


  • Håndbok

  • Pakkeboks

Valgfri
  • AC/DC adapter

Kontakt oss