OTDR

Hjem » Produkter » OTDR

  • img/32-inch-otdr-tb-600-58.jpg
  • /upfile/2020/04/01/20200401095425_329.jpg
  • /upfile/2020/04/01/20200401095436_690.jpg

3.2 inch OTDR TB-600

TB-600 OTDR with 3.2 tommers farge LCD, palm design, automatic one-button test, mainly used in FTTX projects.

Kontakt oss
  • Spesifikasjon
  • Forespørsel
  • Nedlastinger

Built-in VFL, OPM, OLS

3.2 tommers farge LCD

Automatisk en-knapps test

Håndholdt design, light weight and portable

Automatisk deteksjon og beskyttelse av inngangslys

Humanisert OTDR-programvare gir detaljerte testrapporter        

 

Bølgelengde     1550nm ± 20nm
Dynamisk rekkevidde 20dB
Avstandsinnstilling Maks. 80km
OTDR-kontakt FC/UPC eller tilpasset
Pulsbredde 5ns~10us
Måle tid 5~180-tallet
Dempning dødsone 8m
Begivenhets dødsone 3m
LCD 3.2 tommers LCD
OPM funksjon +26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, 2.5mm UPP
VFL funksjon 1mW or customized
Oppbevaring Internminne eller TF-kort (valgfri)
Kommunikasjonsgrensesnitt Micro USBx1
Batteri 3.7V, 2400mAh litiumpolymerbatteri
Driftstemperatur 0 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=no&sl=en&tk=852170.734074 from this server. That’s all we know.

Lager temperatur -20 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=no&sl=en&tk=126381.515613 from this server. That’s all we know.

Relativ fuktighet <90%
Vekt 333g
Størrelse 168mmx95mmx38mm

TB-600-FCU, OTDR FC/UPC-kontakt

TB-600-SCU, OTDR SC/UPC-kontakt

TB-600-SCA, OTDR SC/APC-kontakt

Kontakt oss
til toppen