OTDR

घर » उत्पादन » OTDR

  • img / tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-Fi 33 फाइबर सुरुवात केबल

&उद्धरण;अडियो फाइबर केबल डिटेक्टरले केबल ढकढक्याई सजिलै तपाइँलाई लक्षित फाइबर केबल फेला पार्न मद्दत गर्दछ. ढकढकाउँदा, तपाईं वेभफर्म उतार-चढाव फेला पार्न सक्नुहुन्छ
र सुन्नुहोस् ""ढकढकाइ"" ईयरफउद्धरणको माध्यमबाट आवाज।"

हामीलाई सम्पर्क गर्नुहोस
  • विशिष्टता
  • जांच
  • डाउनलोडहरू

पूर्ण स्पेक्ट्रम एकल मोड फाइबर

सानो म्याक्रोबेंडिंग रेडियो,G.657A वा G.652D मानकको पालना गर्नुहोस्

सानो क्षीणकरण मान

कुनै पनि अप्टिकल टेस्सनग वातावरणका लागि उपयुक्त

लम्बाई x चौडाई x उचाई

27.5 एक्स 15.3 x .6..6 सेमी

फाइबर प्रकार

G.652D / G.657A

कनेक्टर प्रकार

FC / SC / LC चयन योग्य

चमकाने प्रकार

APC / UPC चयन योग्य

भौतिक

SR Polypropylene

रंग

पहेंलो

वजन

1के। जि(प्याकेज समावेश गरिएको छ )

अपरेटिङ तापमान

-40° Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=ne&sl=en&tk=530390.926822 from this server. That’s all we know. °सी

सामान्य घाटा

<0.5को लागी dB @ 1310nm 1000 मीटर

FLCX-X-X / X-X / X

उदाहरण: FLC10-SM-SC / UPC-LC / APC

हामीलाई सम्पर्क गर्नुहोस
डाटाशीट - म्यानुअल

TK-Fi 33 फाइबर सुरुवात Cable.pdf

प्रमाणपत्र