OTDR

Гэр » Бүтээгдэхүүн » OTDR

  • img/7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113804_124.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113819_585.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113835_774.jpg

7 inch Multi-Touch Screen OTDR APL-2

APL-2 is color multi-touch screen OTDR with standard optical power meter and visual fault locator. APL-2 has both singlemode and multimode, also can test through splitter.

Бидэнтэй холбоо барина уу
  • Тодорхойлолт
  • Захиалгын мэдээлэл
  • Лавлагаа
  • Татаж авсан зүйлс
  • Видео
  • Built-in VFL and OPM
  • 7 инчийн өнгөт LCD, Олон мэдрэгчтэй дэлгэц
  • Олон долгионы уртын туршилт ба дэлгэц
  • User-friendly OTDR simulation software shows details of events
  • Max. 5 wavelengths, 850nm/1300nm/1310nm/1550nm/1625nm
  • Input laser signal auto detection and self-protection function

LCD

7 инчийн өнгөт LCD, Олон мэдрэгчтэй дэлгэц

Холбогч

FC/PC(850/1300/1310/1550), FC/APC (1625) сольж болох адаптер эсвэл өөрчлөх

Импульсийн өргөн

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500ns,1us,2.5us,5us,10us,20us

Attenuation Dead Zone

4.0м

Event Dead Zone

1.5м

Мин. Зайны нарийвчлал

0.1м

Алдагдлыг шийдвэрлэх(дБ)

0.001

Зайны тодорхойгүй байдал(м)

±(0.8+0.005% * Туршилтын зай + Шийдвэр)

OPM функц

T:+8~-70dBm or C:+26~-50дБм, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, FC эсвэл SC адаптер

VFL функц

1mW

Хадгалах

>10000 үр дүн

Зай

7.4V/4.6AH цэнэглэдэг лити-ион батерейнууд

Dimension

246.5мм*173.5мм*70мм

Жин

тухай 1.55 кг

Агуулахын температур

-20 -- +60 , < 90%RH

Ашиглалтын температур

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

SM OTDR Module 1310nm/1550nm

AOR501-B

32/30дБ

AOR501-C

36/34дБ

PON Online OTDR 1310nm/1550nm/1625nm

AOR501-PB

36dB/34dB/34dB

MM OTDR Module 850nm/1300nm

AOR501-MM-A

22dB/24dB

                                                APL-2+X1-X2-X3+X4-X5+X6-X7-X8+X9

X1- OTDR module 1                               X4- OTDR module 2                          X7- OPM module

X2- OTDR module 1 adapter 1               X5- OTDR module 2 adapter             X8- OPM module adapter

X3- PON OTDR module adapter 2          X6- VFL module                              

Example: APL-2 + AOR501-PB-SCU + SCA +V01+T-SC

                APL-2+AOR501-B-SCU+AOR501-MM-A-SCU+V01+T-SC

Стандарт

  • APL-2  

  • Зааварчилгааны CD 

  • Шалгалт тохируулгын гэрчилгээ

  • АС кабель 

  • AC/DC адаптер 


  • Зөөх цүнх 

Сонголттой
  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC

  • SCU=SC/UPC

  • LCU=LC/UPC

Бидэнтэй холбоо барина уу
Мэдээллийн хуудас & Гарын авлага

APL 2 OTDR.pdf

APL-2 OTDR USER'S GUIDE.pdf

APL 2 OTDR manual.pdf

OTDR Software.rar

Сертификат