Ленти за влакна

Насловна » производи » Алатки за влакна » Ленти за влакна

  • img / tk_23_crimping_tool.jpg

Машина за сечење TK-25 Kevlar

Контактирајте не
  • спецификација
  • Анкетната
  • Преземања

Овластен дистрибутер

Професионален квалитет

Лесно за ракување

Сечење за растителни влакна

Контактирајте не
Прирачник за листи со податоци &

ТК-25 КЕВЛАР КУТЕР.pdf

 

Сертификат

тотоп