Ленти за влакна

Насловна » производи » Алатки за влакна » Ленти за влакна

  • img / tk_8_fiber_trash_can-73.jpg

TK-9 лента за капнување со влакна и лента со должина

Контактирајте не
  • спецификација
  • Анкетната
  • Преземања

За отстранување на палтото на голо влакно пред да користите влакната за сечење влакна за да се намали влакната

Дефинирајте ја должината на растителните влакна

Може да се стави на сечилото за влакна како стегач со влакна

Одржување во Телеком

Одржување CATV

Тест лабораторија на оптички влакна

Други мерења на оптички влакна

Контактирајте не
Прирачник за листи со податоци &

TK-9 Капнувач на капки влакна и лента за должина.pdf

Сертификат