Чистач на влакна

Насловна » производи » Алатки за влакна » Чистач на влакна

  • img / tk_42_clean_stick_25mm.jpg

TK-42 чист стап 2,5мм

Контактирајте не
  • спецификација
  • Анкетната
  • Преземања

2.5мм тип за ФК,Кометал,ST,конектор

25ПЦС / пакет

Направено од анти статичка смола

Микро влакна за чистење се густо заробени и без остатоци

Панели и собранија на фибер-мрежи

Надворешни FTTX апликации

Објект за производство на монтажни кабли

Лаборатории за тестирање

Серверот, прекинувачи, рутери и OADMS со SC и LC интерфејс

Контактирајте не
Прирачник за листи со податоци &

TK-42 Чист стап.pdf

 

Сертификат