Чистач на влакна

Насловна » производи » Алатки за влакна » Чистач на влакна

  • img / tk_7_alcohol_bottle.jpg

Шише алкохол TK-7

Контактирајте не
  • спецификација
  • Анкетната
  • Преземања

Висина: 12цм

дијаметар: 6цм

капацитет: 250ml

материјал: пластични

тип: пумпа

Контактирајте не
Прирачник за листи со податоци &

TK-7 алкохол шише.pdf

Сертификат

тотоп