Ленти за влакна

Насловна » производи » Алатки за влакна » Ленти за влакна

  • img / mid_span_slitter-94.jpg
  • /upfile / 2018/07/31 / 20180731153508_736.jpg
  • /upfile / 2018/07/31 / 20180731153529_225.jpg

Слидер за среден распон

Контактирајте не
  • спецификација
  • Анкетната
  • Преземања

Специјализиран за јакна со оптички влакна за сечење Среден распон

Достапно за оптичко влакно во затворено

Компактен и преносен

Лесен за ракување и ракување

4-5 слотови за кабел со различен дијаметар

ДВИ АКЕТ НАДВОРЕШНИ ДИАМЕТЕР (mm)

ТК-11 ТК-26
1.50 mm - 1.90 mm 4.5mm
2.00 mm - 2.40 mm 6mm
2.50 mm - 2.90 mm 7mm
3.00 mm - 3.30 mm 8mm
  11mm
Контактирајте не
Прирачник за листи со податоци &

ТЦ-11 ТК-26 среден распон slitter.pdf

Сертификат

тотоп