Адаптери на влакна

Насловна » производи » Алатки за влакна » Адаптери на влакна

  • img / male_to_female_adapter-45.jpg
  • /upfile / 2018/07/31 / 20180731153108_289.jpg
  • /upfile / 2018/07/31 / 20180731153120_141.jpg
  • /upfile / 2018/07/31 / 20180731153131_755.jpg

Адаптер за машки до женски

Контактирајте не
  • спецификација
  • Анкетната
  • Преземања

Макс. Загуба од вметнување 0,5 dB

100% целосно тестирано пред породувањето

Повторена употреба

CATV мрежа

Активен уред / предавател Телекомуникациски мрежи Метро

Мултимедија мрежи за обработка на податоци Просторна инсталација

Видео гигабит етернет,итн.

Контактирајте не
Прирачник за листи со податоци &

TK-37 TK-38 TK-39 Адаптер за машки до женски.pdf

Сертификат