Сплицер за фузија

Насловна » производи » Сплицер за фузија

  • img / fiber_cleaver_clv_x6.jpg

Влакно чистач CLV-X6

Контактирајте не
  • спецификација
  • Информации за нарачка
  • Анкетната
  • Преземања

модел

CLV-X6

Дијаметар на разголени влакна

125ем

Дијаметар за обложување на влакна

250um, 900ем

Должина на чистење

250um: 9~16mm, 900ем: 10~ 16мм

Блејд Лајф

54000

Авто враќање

Да

Држач за влакна FTTH

Да

големина(H * W * D)

76mm * 65mm * 63mm

Тежина
Околу 450гр
стандардКонтактирајте не
Прирачник за листи со податоци &

Влакно средство за чистење CLV-X6.pdf

Сертификат