Сплицер за фузија

Насловна » производи » Сплицер за фузија

  • img / fiber_cleaver_clv_200b.jpg

Влакно чистач CLV-200B

Контактирајте не
  • спецификација
  • Информации за нарачка
  • Анкетната
  • Преземања

модел

CLV-200B

апликации

Сплицер за фузија

Дијаметар на разголени влакна

125ем

Дијаметар за обложување на влакна

250um, 900ем

Должина на чистење

250um: 9~16mm, 900ем: 10~ 16мм

Блејд Лајф

54000

Држач за влакна FTTH

Да

големина(H * W * D)

62mm * 57mm * 51mm

Тежина
Околу 260гр
стандардКонтактирајте не
Прирачник за листи со податоци &

Влакно средство за чистење CLV-200B.pdf

Сертификат

тотоп