Сплицер за фузија

Насловна » производи » Сплицер за фузија

  • img / clv_100_series_fiber_cleaver.jpg
  • /upfile / 2018/07/23 / 20180723153902_460.jpg
  • /upfile / 2018/07/23 / 20180723154020_870.jpg
  • /upfile / 2018/07/23 / 20180723160032_436.jpg

CLV-100 сечење на влакна серија

Контактирајте не
  • спецификација
  • Информации за нарачка
  • Анкетната
  • Преземања

модел

CLV-100C

CLV-100B

апликации

Сплицер за фузија

Сплицер за фузија

Дијаметар на разголени влакна

125ем

Дијаметар за обложување на влакна

250um, 900ем

Должина на чистење

250um: 9~16mm, 900ем: 10~ 16мм

Блејд Лајф

54000

18000

Влакно прашина Да Не
Авто враќање Да Не
Држач за влакна FTTH Да Да
големина(H * W * D) 95mm * 90mm * 65mm 76mm * 63mm * 62mm
Тежина Околу 420гр Околу 340гр
стандардКонтактирајте не
Прирачник за листи со податоци &

Cleaver-влакна серија CLV-100.pdf

Сертификат

тотоп