Ленти за влакна

Насловна » производи » Алатки за влакна » Ленти за влакна

  • img / buff_tube_stripper-42.jpg
  • /upfile / 2018/07/31 / 20180731154203_940.jpg
  • /upfile / 2018/07/31 / 20180731154217_631.jpg

Шифрач со цевки од буф

Контактирајте не
  • спецификација
  • Анкетната
  • Преземања

Може да се постават сечиво за прилагодување за која било длабочина за да се обезбедат ленти без врат

Користете со жица со изопачено пар, цврсто завиткани жици со кабли,CATV кабел, CB кабел за антена, СО, С.Ј., СЈТ, и други видови на флексибилни кабли за напојување

Вклучува три прави и едно кружно сечило

Контактирајте не
Прирачник за листи со податоци &

TK-6 TK-21 Buff Tube Stripper.pdf

Сертификат

тотоп