Takawao Rama

Kāinga » Products » Whakamātau me te Inenga » Takawao Rama

  • img / optical_laser_source_aos210.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113253_464.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113306_869.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113320_843.jpg

Ōmata Pūtake Taiaho AOS210

Ka taea e te whakarahi te tino ine ki runga 5 wavelengths(rua multimode, tokotoru singlemode) i runga i nga whanga putanga e rua. Hei taapiri hoki "Whakakape Taura" mahi, ki te kore e hiahia mo etahi roangaru, kia whakaturia e koe te roangaru i roto "MAHI quot" Mana. Te mahi me te OPM AOP110, Ka hurihia e ia nga wavelengths aunoa i nga mea katoa 9 hēkona.

Whakapā mai
  • Whakapūtātanga
  • Mōhiohio whakaraupapa
  • pakirehua
  • Tikiake

2~ Karaharu 5 + VFL

LCD Tae

Mana Whakawhiwhi Whakatikatika

Whakakape Taura       

Tino whakatūtorotika, hanga-roto whatu isolator

270Hz, 1KHz, 2Tāputa kōwaetanga KHz

I hangaia ki VFL (kōwhiringa)

CE, Tiwhikete FDA

Ko te neke takahuri aunoa me te Wave ID, mahi ki te TriBrer OPM AOP110

Te tau-tahi pūtāhui me te tau-e Toru te wā tōkarikari

Model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

roangaru(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Whakatūtorotika *

±0.05dB / 1 hour; ±0.1dB / 8 haora

Hiko huaputa 

> - 6dBm @ 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Kōwaetanga

270Hz, 1KHz, 2KHz

Tūhono

FC/ROROHIKO (, whakaritea rānei)

Huri Motuhake

Kāore he mahi i 10 meneti (ka taea te whakakore), Pūngao pūhiko hahaka

Hanga ki te VFL (Kōwhiringa)

1mW, 10mW rānei

TT ngaru

Ae

Utu pūhiko  

Ae

Wā whakahaere

Runga 16 haora

Power Supply

AA * 3 ngā pūhiko, AC rānei te whāurutau pūhiko

*  I muri 5 ngā meneti ā-mahana, 20±3℃, CW, Tūhono FC, me te whatu isolator

LCD

LCD Tae 

Ko te neke takahuri aunoa me te Wave ID  Ae, hurihuri huringa auto 
Whakakape Taura       Ae
Mana Whakawhiwhi Whakatikatika Ae   

 

rahi(H * W * D) 

170mm * 97mm * 38mm

Whakaatu Awhe Mō 380g
Pāmahana rokiroki   -20 -- +60°C, < 90%RH
Pāmahana mahi -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS210-X-XX

Model

VFL

AOS210-M3M8             = 850/1300nm Pātea = N/a
AOS210-S3S5              = 1310 / 1550nm V01 = 1mw
AOS210-S3S4S5          = 1310 / 1490-1550nm V10 = 10mw
AOS210-S3S5S6          = 1310/1550 / 1625nm  
AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310 / 1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490 / 1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550 / 1625nm  
Paerewa
  • Whakahekenga putea  


  • Tiwhikete tōkarikari


  • Manual

  • Pouaka pouaka

Kōwhiringa

  • AC/PR whāurutau

Whakapā mai
Rauraraunga me te ā-Ringa

AOS210 Laser Puna pukapuka.pdf

AOS210 Laser Pūtake.pdf

tiwhikete

totop