OTDR

Kāinga » Products » OTDR

  • img/7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2. jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113804_124. jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113819_585. jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113835_774. jpg

7 Mata Pā-Maha OTDR APL-2

APL-2 he tae ki te mata pā-maha OTDR me te ine kaha o te ataata ōmata paerewa. APL-a-2 he singlemode me multimode, ka taea hoki te whakamātau mā te wāwāhi.

Whakapā mai
  • Whakapūtātanga
  • Mōhiohio whakaraupapa
  • pakirehua
  • Tikiake
  • Video
  • Rō-tonu VFL me OPM
  • 7 LCD tae inihi, Mata pā-maha
  • Whakamātau-maha roangaru me te whakaatu
  • Mana-kaiwhakamahi OTDR te whakaaturanga ngā taipitopito ka whakaatu te pūmanawa takahanga
  • Max. 5 wavelengths, 850nm/1300nm/1310nm/1550nm/1625nm
  • Tohu-a-taiaho tūtohu aunoa me te taumahi parenga-whaiaro

LCD

7 LCD tae inihi, Mata pā-maha

Tūhono

FC/ROROHIKO(850/1300/1310/1550), FC/APC (1625) interchangeable pūurutau, whakaritea rānei

Whānuitanga Pulse

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500NS,1us,2.5us,5us,10us,20tatou

Attenuation Rohe Mate

4.0m

Rohe Mate takahanga

1.5m

min. Taumira tawhiti

0.1m

Taumira ngaro(dB)

0.001

Tawhiti Kumukumu(m)

±(0.8+0.005% * Whakamātau Tawhiti + Resolution)

Mahinga OPM

T:+8~ -70dBm , C rānei:+26~ -50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, FC whāurutau TD SC rānei

Taumahi VFL

1mW

Storage

>10000 Results

pūhiko

7.4V/4.6 AUE Rechargeable lithium-ngota katote ngā pūhiko

Te rahinga

246.5mm * 173.5 mm * 70mm

Taumaha

Mō 1.55 kg

Pāmahana rokiroki

-20 -- +60 , < 90%RH

Pāmahana mahi

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

SM OTDR Kōwae 1310nm/1550nm

AOR501-B

32/30dB

AOR501-C

36/34dB

PON Tuihono OTDR 1310nm/1550nm/1625nm

AOR501-PP

36dB/34dB/34dB

OTDR Kōwae 850nm/1300nm

AOR501-MM

22dB/24dB

                                                APL-2 X1-X2-X3 X4-X5 X6-X7 X8

X1- OTDR module 1                               X4- OTDR kōwae 2                          X7- OPM kōwae

X2- OTDR module 1 adapter 1               X5- OTDR kōwae 2 pūurutau             X8- OPM te whāurutau kōwae

X3- PON OTDR whāurutau kōwae 2          X6- VFL kōwae                              

Hei tauira: APL-2 + AOR501-PP-SCU + KAHAORO V01-T TD SC

                APL-2 AOR501-B-SCU AOR501-MM-SCU V01-T

Paerewa

  • APL-2  

  • KK ako 

  • Tiwhikete tōkarikari

  • Taura AC 

  • AC/PR Whāurutau 


  • Whakahekenga Putea 

Kōwhiringa
  • FCU = FC/UPC
    FCA = FC/APC

  • SCU = TD SC/UPC

  • LCU = LC/UPC

Whakapā mai