Optiskais gaismas avots

Mājas » Produkcija » Testēšana un mērīšana » Optiskais gaismas avots

  • img/optical_laser_source_bou350-17.jpg img/optical_laser_source_bou350-17.jpg
  • /upfile/2018/07/20180724142530_782.jpg upfile/2018/07/24/20180724142530_782.jpg
  • /upfile/2018/07/20180724142544_831.jpg upfile/2018/07/24/20180724142544_831.jpg
  • /upfile/2018/07/20180724142558.jpg upfile/2018/07/24/20180724142558.jpg

Optiskais lāzera avots BOU350

BOU350 OLS ir augsta stabilizācija ar 1 ~ 3 viļņu garums izejas no viena porta, un tas ir iebūvēts optikas izolators. BOU350 ir arī 270Hz, 1kHz, 2kHz modulācijas jauda.

Sazinies ar mums
  • specifikācija
  • Pasūtīšanas informācija
  • izmeklēšana
  • Lejupielādes

1~3 viļņu garumi izejas no viena porta

Augsta stabilizācija, iebūvēts optikas izolators

270Hz, 1KHz, 2KHz modulācijas izeja

Enerģijas taupīšanas režīms

Automātiskā viļņa ID izvade, strādāt ar TriBrer OPM BOU350

Viena gada garantija un trīs gadu ieteicamais kalibrēšanas intervāls

modelis

M8              M3            S3             S4             S5                L35 L38 20

viļņa garums(nm)

850            1300         1310         1490         1550            1625

Stabilizēšana*

±0.05dB / 1 stunda;±0dBdB / 8 stundas

Izejas jauda

> - 6dBm @ 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm / > -10 dBm @ 850nm / 1300nm

Modulācija

270Hz, 1KHz, 2KHz

savienotājs

FC/PC (vai pielāgot)

Automātiskā izslēgšana

Nav operācijas 10 protokols (var atcelt), Zema akumulatora enerģija

Akumulatora uzlādes

Enerģijas padeve

AA * 2 baterijas vai maiņstrāvas / līdzstrāvas barošanas adapteris

* pulksten 20±3℃, CW, ar FC savienotāju, -10Dm

Izmērs(H * W * D)

160mm * 75mm * 32mm

svars

Aptuveni 180g

Uzglabāšanas temperatūra

-20 -- +60°C, < 90%RH

Darbības temperatūra

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                          Bou350X BOU350X 

                      Bou350-M3M8 BOU350-M3M8     = 850/1300nm = 850/1300nm                  

                      Bou350-S3S5 BOU350-S3S5      = 1310/1550 nm               

                      Bou350-S3S4S5 BOU350-S3S4S5  = 1310/1490/1550nm = 1310/1490/1550nm       

standarts

  • Somiņa  


  • rokasgrāmata


  • Kalibrēšanas sertifikāts

  • Iepakojuma kārba

Neobligāti

  • Maiņstrāvas / līdzstrāvas adapteris

Sazinies ar mums
Datu lapa & Manuāla

BOU350 Laser Source.pdf

BOU350 rokasgrāmata LV.pdf

apliecība

totop