OTDR

Namai » Produktai » OTDR

  • img/tk_33_fiber_launch_cable.jpg (tk_33_fiber_launch_cable.jpg)

TK-33 pluošto paleidimo laidas

"Garso pluošto kabelio detektorius gali padėti lengvai rasti tikslinį pluošto kabelį, beldžiasi į kabelį. Beldžiant, galite rasti bangos formos svyravimą
ir išgirsti ""Beldžiasi"" balsu ausinìmis."

Susisiekite su mumis
  • reikalavimas
  • tyrimas
  • Parsisiųsti

Viso spektro vieno režimo pluoštas

Mažasis makrobenzinavimo spinduliai,atitinka G.657A arba G.652D standartą

Maža slopinimo vertė

Tinka bet kokiam optiniam aplinkos tyrimui

Ilgis x Plotis x Aukštis

27.5 x 15.3 x 7,6 cm

pluošto tipas

G.652D/G.657A G.652D/G.657A G.652D/G.657A G.

Jungties tipas

FC/SC/LC pasirenkamas

Poliravimo tipas

APC /UPC pasirenkamas

medžiaga

SR Polipropilenas

spalva

Geltona

svoris

1kilogramas(paketas pridedamas )

Darbinė temperatūra

-40°Nuo C iki 55°C

Tipiniai nuostoliai

<0.5dB @ 1310nm už 1000 metrų

FLCX-X-X/X-X/X (FlCX-X-X/X)

Pavyzdys: FLC10-SM-SC/UPC-LC/APC

Susisiekite su mumis
Duomenų lapas > Rankinis

TK-33 Fiber Launch Cable.pdf

pažymėjimas