Optinis kintamasis silpnintuvas

Namai » Produktai » Bandymas ir matavimas » Optinis kintamasis silpnintuvas

  • img/optical_variable_attenuator_digital_eva50-24.jpg img/optical_variable_attenuator_digital_eva50-24.jpg img/optical_variable_attenuator_digital_eva50-24.jpg img
  • /upfile/2018/07/23/20180723163921_391.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723163935_725.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723163948_530.jpg

Optinis kintamasis silpnintuvas (skaitmeninis) Eva50 (sedas)

Tvirtas ir kompaktiškas dizainas, EVA50 sukurta taip, kad padėtų

Susisiekite su mumis
  • reikalavimas
  • Užsakymo informacija
  • tyrimas
  • Parsisiųsti

Labiausiai kompaktiškas ir tvirtas nešiojamasis silpnintuvas rinkoje

Trys bangos ilgiai: 1310nm / 1490nm / 1550nm,

Skirtingas silpnintuvo diapazonas, 40dB, 60dB arba 80dB

Galima įrašyti dabartinę vertę kaip nuorodą

Gali sutaupyti 10 takelių silpninimo vertė

Įsiminti vertę išjungus prietaisus

Energijos taupymo režimas

Vienerių metų garantija ir trejų metų rekomenduojamas kalibravimo intervalas

Modelis

Eva50-40 (sedas)

Eva50-60 (sedas)

Eva50-80 (Sedo seds)

Silpninamasis diapazonas

40 dB (Sm)

60 dB (Sm)

80 dB (Sm)

Kalibruoti bangų ilgiai

1310nm / 1490nm / 1550nm,

Pluošto režimas

Sm

Silpninimo režimas

skaitmeninis

Rodyti maitinimo problemos sprendimą

0.1dB

displėjus

skystųjų kristalų, 128*64

Maksimali įvesties galia

+ 21 Psm

Grąžos nuostolis* 

> 40 dB

Įterpimo nuostolis*

< 2.5 dB

Jungtis

FC/PC (FC/PC) (arba tinkinti)

Neapibrėžtumas

± 0.5 dB

Pakartojamumas*

± 0.2 dB

RS-232

neprivalomas

Automatinis išjungimas Nėra operacijos 10 protokolas (galima atšaukti), Senkančio akumuliatoriaus energija
Akumuliatoriaus įkrova
taip
Darbo laikas Virš 20 valandos
Maitinimo 3 * AA baterijos arba AC / DC adapteris

* ne 20±3℃, CW, su FC/PC jungtimi,1550nm,

dydis(H*D*D*)       

190mm * 90mm * 40mm

svoris 

Apie 450g

Laikymo temperatūra 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Darbinė temperatūra 

-10 -- +50°C, < 90%RH

Eva50-XX (Sed50-XX)

Modelis

EVA50-40 = 40dB

EVA50-60 = 60dB

EVA50-80 = 80dB

standartas
  • Nešiojimo krepšys  


  • Kalibravimo sertifikatas


  • vadovas

  • Pakavimo dėžutė

neprivalomas
  • Kintamosios ir nuolatinės srovės adapteris

  •  

Susisiekite su mumis
totopas