Optinis šviesos šaltinis

Namai » Produktai » Bandymas ir matavimas » Optinis šviesos šaltinis

  • img/optical_laser_source_els10.jpg (optical_laser_source_els10.jpg)
  • /upfile/2018/07/23/20180723101839_978.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723101905_736.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723161958_507.jpg

Optinis lazerinis šaltinis ELS10

Susisiekite su mumis
  • reikalavimas
  • Užsakymo informacija
  • tyrimas
  • Parsisiųsti

Didelis stabilizavimas, įmontuotas optinis izoliatorius   

270hz, 1kHz, 2KHz moduliavimo išvestis

Auto-Wave ID išvestis, dirbti su TriBrer OPM EPM30

Energijos taupymo režimas

1~ 3 bangų ilgio išvestis iš vieno uosto

Vienerių metų garantija ir trejų metų rekomenduojamas kalibravimo intervalas

Modelis

M8         M3 (Netoli viešbučio m3         S3         S4 "        S5        S6 (Netoli viešbučio)          V01 (V01)            V10 (V10)

bangos ilgis(nm,)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10Daiva Vfliene

Stabilizavimo *

±0.05dB / 1 valanda; ±dB1dB / 8 valandos

Išėjimo galia 

> - 6DBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 DBm @ 850nm/ 1300nm

Moduliavimo

270hz, 1KHz, 2kHz

Jungtis

FC/PC (FC/PC) (arba tinkinti kitas jungtis)

Bangos ID

taip

Automatinis išjungimas

Nėra operacijos 10 protokolas (galima atšaukti), Senkančio akumuliatoriaus energija

Akumuliatoriaus įkrova

taip

Darbo laikas

Virš 16 valandos

Maitinimo

Aa * 3 baterijas arba kintamosios ir nuolatinės srovės maitinimo adapterį

* Po 5 minučių apšilimo, 20¡A3¡Æ, CW, FC jungtis, su optiniu izoliatoriu

dydis(H*D*D*)

190mm * 90mm * 40mm

svoris

Apie 480g

Laikymo temperatūra

-20 -- +60°C, < 90%RH

Darbinė temperatūra

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                                   ELS10-X (Els10-X) els10-X

ELS10-M3M8 = 850/1300nm

ELS10-S3S4S5 = 1310/1490/1550nm

ELS10-S3S5 = 1310/1550nm

ELS10-S3S4S6 = 1310/1490/1625nm

Els10-S4 (Els10-S4) els10-S4     = 1490nm ELS10-S3S5S6 = 1310/1550/1625nm
Els10-S6 (Els10-S6) els10-S6     = 1625nm ELS10-S4S5S6 = 1490/1550/1625nm
standartas
  • Nešiojimo krepšys  


  • Kalibravimo sertifikatas


  • vadovas

  • Pakavimo dėžutė

neprivalomas
  • Kintamosios ir nuolatinės srovės adapteris

Susisiekite su mumis
Duomenų lapas > Rankinis

ELS10 Lazerinis šaltinis manual.pdf

ELS10 Lazeriniai Source.pdf

pažymėjimas