Optinis šviesos šaltinis

Namai » Produktai » Bandymas ir matavimas » Optinis šviesos šaltinis

  • img/optical_laser_source_bou350-17.jpg img/optical_laser_source_bou350-17.jpg img/optical_laser_source_bou350-17.jpg img
  • /upfile/2018/07/24/20180724142530_782.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142544_831.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142558_524.jpg

Optinis lazerinis šaltinis BOU350

BOU350 OLS yra didelis stabilizavimas su 1 ~ 3 bangų ilgio išvestimi iš vieno uosto ir turi įmontuotą optinio izoliatorių. BOU350 taip pat turi 270Hz, 1kHz, 2kHz moduliavimo išvestis.

Susisiekite su mumis
  • reikalavimas
  • Užsakymo informacija
  • tyrimas
  • Parsisiųsti

1~ 3 bangų ilgio išvestis iš vieno uosto

Didelis stabilizavimas, įmontuotas optinis izoliatorius

270hz, 1kHz, 2KHz moduliavimo išvestis

Energijos taupymo režimas

Auto-Wave ID išvestis, dirbti su TriBrer OPM BOU350

Vienerių metų garantija ir trejų metų rekomenduojamas kalibravimo intervalas

Modelis

M8              M3 (Netoli viešbučio m3            S3             S4 "             S5                S6 (Netoli viešbučio)

bangos ilgis(nm,)

850            1300         1310         1490         1550            1625

Stabilizavimas*

±0.05dB / 1 valanda;±dB1dB / 8 valandos

Išėjimo galia

> - 6DBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 DBm @ 850nm/ 1300nm

Moduliavimo

270hz, 1KHz, 2kHz

Jungtis

FC/PC (FC/PC) (arba tinkinti)

Automatinis išjungimas

Nėra operacijos 10 protokolas (galima atšaukti), Senkančio akumuliatoriaus energija

Akumuliatoriaus įkrova

taip

Maitinimo

Aa * 2 baterijas arba kintamosios ir nuolatinės srovės maitinimo adapterį

* ne 20±3℃, CW, su FC jungtimi, -10Psm

dydis(H*D*D*)

160mm * 75mm * 32mm

svoris

Apie 180g

Laikymo temperatūra

-20 -- +60°C, < 90%RH

Darbinė temperatūra

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                          Bou350X (Netoli 

                      Bou350-M3M8 (Netoli vadinamo M3M8)     = 850/1300 nm                  

                      2008 m. s.3-s3      = 1310/1550 nm               

                      S350-S3S4S5 (S3S4S5)  = 1310/1490/1550nm       

standartas

  • Nešiojimo krepšys  


  • vadovas


  • Kalibravimo sertifikatas

  • Pakavimo dėžutė

neprivalomas

  • Kintamosios ir nuolatinės srovės adapteris

Susisiekite su mumis
Duomenų lapas > Rankinis

BOU350 Lazeriniai Source.pdf

BOU350 vadovas LT.pdf

pažymėjimas