Optinis šviesos šaltinis

Namai » Produktai » Bandymas ir matavimas » Optinis šviesos šaltinis

  • „img“ / „optical_laser_source_aos210.jpg“
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113253_464.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113306_869.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113320_843.jpg

Optinis lazerinis šaltinis AOS210

Didžiausias bangų ilgis gali būti iki 5 Bangos(du daugiamodis, trys singlemode) dviejuose išvesties prievaduose. Taip pat pridėkite "Bangų ilgio išjungimas" funkcija, jei nereikia kai kurių bangų ilgio, turėtumėte nustatyti bangos ilgį &ququotEVARTOTI" Būsena. Darbas su OPM AOP110, jis automatiškai pakeis bangų ilgius kiekviename 9 sekundžių.

Susisiekite su mumis
  • reikalavimas
  • Užsakymo informacija
  • tyrimas
  • Parsisiųsti

2~5 bangų ilgiai + VFL (VFL)

Spalvotas LCD

Reguliuojama išėjimo galia

Bangų ilgio išjungimas       

Didelis stabilizavimas, įmontuotas optinis izoliatorius

270hz, 1kHz, 2KHz moduliavimo išvestis

Pastatytas VFL (neprivalomas)

"CE", FDA sertifikatas

Automatinis bangos ilgis keičiasi su "Wave ID", dirbti su TriBrer OPM AOP110

Vienerių metų garantija ir trejų metų rekomenduojamas kalibravimo intervalas

Modelis

M8         M3 (Netoli viešbučio m3         S3         S4 "        S5        S6 (Netoli viešbučio)          V01 (V01)            V10 (V10)

bangos ilgis(nm,)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10Daiva Vfliene

Stabilizavimo *

±0.05dB / 1 valanda; ±dB1dB / 8 valandos

Išėjimo galia 

> - 6DBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 DBm @ 850nm/ 1300nm

Moduliavimo

270hz, 1KHz, 2kHz

Jungtis

FC/PC (FC/PC) (arba tinkinti)

Automatinis išjungimas

Nėra operacijos 10 protokolas (galima atšaukti), Senkančio akumuliatoriaus energija

Statyti VFL (neprivalomas)

1mW arba 10mW arba pritaikyti

Bangos ID

taip

Akumuliatoriaus įkrova  

taip

Darbo laikas

Virš 16 valandos

Maitinimo

Aa * 3 baterijas arba kintamosios ir nuolatinės srovės maitinimo adapterį

*  Po 5 minučių apšilimo, 20±3℃, CW, FC jungtis, su optiniu izoliatoriu

skystųjų kristalų

Spalvotas LCD 

Automatinis bangos ilgis keičiasi su "Wave ID"  taip, auto bangos ilgis keičiasi 
Bangų ilgio išjungimas       taip
Reguliuojama išėjimo galia taip   

 

dydis(H*D*D*) 

170mm * 97mm * 38mm

Ekrano diapazonas Apie 380g
Laikymo temperatūra   -20 -- +60°C, < 90%RH
Darbinė temperatūra -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS210-X-XX (AOS210-X-XX)

Modelis

VFL (VFL)

AOS210-M3M8 (Netoli numerio AOS210-M3M8)             = 850/1300 nm Tuščia = N/A
AOS210-S3S5 (AOS210-S3S5)              = 1310/1550 nm V01 = 1mw
AOS210-S3S4S5 (Netoli          = 1310/1490-1550nm V10 = 10mw
AOS210-S3S5S6 (AOS210-S3S5S6)          = 1310/1550/1625nm  
AOS210-M3M8S3S5 (Netoli     = 850/1300/1310/1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490/1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550 / 1625nm  
standartas
  • Nešiojimo krepšys  


  • Kalibravimo sertifikatas


  • vadovas

  • Pakavimo dėžutė

neprivalomas

  • Kintamosios ir nuolatinės srovės adapteris

Susisiekite su mumis
totopas