Optinis šviesos šaltinis

Namai » Produktai » Bandymas ir matavimas » Optinis šviesos šaltinis

  • img/optical_laser_source_aos200-62.jpg img/optical_laser_source_aos200-62.jpg
  • /Rodyti panašias apgyvendinimo įstaigas
  • /Rodyti panašias apgyvendinimo įstaigas

Optinis lazerinis šaltinis AOS200

Didelio stabilizavimo šviesos šaltinis AOS200 gali būti dvigubas arba trigubas bangos ilgis. Auto-Wave ID išvestis, dirbti su TriBrer OPM AOP100 padėti technikas išbandyti pluošto nuostolių.

Susisiekite su mumis
  • reikalavimas
  • Užsakymo informacija
  • tyrimas
  • Parsisiųsti

1~3 bangos ilgiai + VFL (VFL)

Didelis stabilizavimas, įmontuotas optinis izoliatorius

270hz, 1kHz, 2KHz moduliavimo išvestis

Pastatytas VFL (neprivalomas)

Energijos taupymo režimas

Auto-Wave ID išvestis, darbas su TriBrer OPM AOP100

Vienerių metų garantija ir trejų metų rekomenduojamas kalibravimo intervalas

Modelis

M8         M3 (Netoli viešbučio m3         S3         S4 "        S5        S6 (Netoli viešbučio)          V01 (V01)            V10 (V10)

bangos ilgis(nm,)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10Daiva Vfliene

Stabilizavimo *

±0.05dB / 1 valanda; ±dB1dB / 8 valandos

Išėjimo galia 

> - 6DBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 DBm @ 850nm/ 1300nm

Moduliavimo

270hz, 1KHz, 2kHz

Jungtis

FC/PC (FC/PC) (arba tinkinti)

Automatinis išjungimas

Nėra operacijos 10 protokolas (galima atšaukti), Senkančio akumuliatoriaus energija

Statyti VFL (neprivalomas)

1mW arba 10mW arba pritaikyti

Bangos ID

taip

Akumuliatoriaus įkrova  

taip

Darbo laikas

Virš 40 valandos

Maitinimo

AA * 3 baterijas arba kintamosios ir nuolatinės srovės maitinimo adapterį

*  Po 5 minučių apšilimo, 20±3℃, CW, FC jungtis, su optiniu izoliatoriu

dydis(H*D*D*)

170mm * 97mm * 38mm

Ekrano diapazonas Apie 380g
Laikymo temperatūra -20 -- +60°C, < 90%RH
Darbinė temperatūra -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS200-X-XX

Modelis

VFL (VFL)

AOS200-M3M8    = 850/1300 nm Tuščia = N/A
AOS200-S3S5 (Aos200-S3S5)     = 1310/1550 nm V01 = 1mw
AOS200-S3S4S5 = 1310/1490/1550nm  V10 = 10mw
AOS200-S3S5S6 = 1310/1550/1625nm  
standartas
  • Nešiojimo krepšys  


  • Kalibravimo sertifikatas


  • vadovas

  • Pakavimo dėžutė

neprivalomas

  • Kintamosios ir nuolatinės srovės adapteris

Susisiekite su mumis
totopas